KARMA Dühöngő

Több
8 éve 1 hónapja #13700 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: KARMA Dühöngő

Trucker39 írta:

DragonZ írta: Csak egy apró hozzáfűzni való a a szakaszban levő karma növeléshez. Nem engedi a saját csapattársat pontozni ;)


Szóval már próbálkoztál vele. ;)


Puding próbája az evés :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #13704 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: KARMA Dühöngő
Amúgy hogy működik? többször is lehet jelölni? volt egy csatám ahol volt egy pink Farragutunk. Ki tudja lehet véletlenül beleszaladt valaki a torpedóiba..előfordul az ilyen...Csatát buktuk,nézem a staisztikákat, -1 killel zárt.Na akkor jól megkarmáztam ...7szer :evil: Ez így -7 pont neki?
Egyszer adtam +pontot is,egy cirkálóval egész kellemesen összedolgoztunk:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #13712 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: KARMA Dühöngő

Trucker39 írta:

DragonZ írta: Csak egy apró hozzáfűzni való a a szakaszban levő karma növeléshez. Nem engedi a saját csapattársat pontozni ;)


Szóval már próbálkoztál vele. ;)

Én akkor próbáltam máshogy, amikor mondták, hogy szakaszban nem lehet. :D
Geoval ki is játszottuk a rendszert!
Csak Geo se arról híres, hogy higgadtan "szó nélkül" nézi végig, ahogy a csapat nagy töketlenkedés közepette elveszti a meccset. Ilyenkor le szokták tiltani a chatjét 24 órára és a feltornászott 6-os karmája is másnapra 0-ás lett megint :D.
Szóval legjobb tényleg szarni bele. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #13713 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: KARMA Dühöngő

sgt_dog írta: Amúgy hogy működik? többször is lehet jelölni? volt egy csatám ahol volt egy pink Farragutunk. Ki tudja lehet véletlenül beleszaladt valaki a torpedóiba..előfordul az ilyen...Csatát buktuk,nézem a staisztikákat, -1 killel zárt.Na akkor jól megkarmáztam ...7szer :evil: Ez így -7 pont neki?
Egyszer adtam +pontot is,egy cirkálóval egész kellemesen összedolgoztunk:)

Erre nem is gondoltam, lehet annyira alap ez az egész, hogy valakinek akár 7-tel is lejjebb vagy feljebb viheted :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #13729 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: KARMA Dühöngő

Benign_Wolf33 írta:

sgt_dog írta: Amúgy hogy működik? többször is lehet jelölni? volt egy csatám ahol volt egy pink Farragutunk. Ki tudja lehet véletlenül beleszaladt valaki a torpedóiba..előfordul az ilyen...Csatát buktuk,nézem a staisztikákat, -1 killel zárt.Na akkor jól megkarmáztam ...7szer :evil: Ez így -7 pont neki?
Egyszer adtam +pontot is,egy cirkálóval egész kellemesen összedolgoztunk:)

Erre nem is gondoltam, lehet annyira alap ez az egész, hogy valakinek akár 7-tel is lejjebb vagy feljebb viheted :D


elviekben nem. mármint elviekben max egy feljelentésnek van értelme/játékos.

és nem, ha véletlen valaki beleszalad a másik torpedójába, az nem lesz lila.
a feljelentéstől sem lesz lila.
néha belefutok olyanba, hogy direkt betorpedózok valakit 200m-rol, vagy oldalbalovom 2-3 citadel erejeig, palyafutasom alatt 2-3 hajo el is sullyedt ilyenert, de meg soha nem voltam lila.

a lilahoz gyakran, ismetlodoen, ujra meg ujra sebezni/olni kell a sajat csapatot, hogy ez sima balfaxsag, vagy direkt, az lenyegtelen szerintem...

es meg egy, ugyremlik hogy 1 dicseret nem valtoztat a karman semmit se, 2 dicseret kell +1 karmahoz, vagy 2 bot report a -1-hez

egyébként lila hajót elvi alapon szoktam loni ha indulaskor eleg kozel vagyok hozza es megtehetem, de nagyon ritka, talan 1-2 hulyegyerek van osszesen, wotban sok volt ehhez kepest...
Utolsó szerkesztés: 8 éve 1 hónapja vonKurz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #13747 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: KARMA Dühöngő
IChase egyik utolsó videójában pont az van, hogy az egyik gyereket kiiktatja egy CV,és utána vele lett egy csapatban a másik, korábbi ellen CV, de neki mindegy, azt lövi... Na ott KB 2 szalvo, vagy 5 izumo toronylövés kellett ahhoz, hogy beliluljon.

(egész sztori
)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 1 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.252 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.