Szégyelem magam

Több
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #12476 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
Csak pár szösszenet a sok-sok dologról, ami itt elhangzott:

1; Kanyargó lövedékek? Ne röhögtessük már ki magunkat! vonKurz kolléga viccesen el is mondta róla a véleményét, amivel egyet is értek.

2; Prémium hajók! Szögezzünk le gyorsan valamit. Minden hajónak van előnye és hátránya. Nem azért lesz valaki jó játékos, mer azt prémium hajót vesz, hanem mert jól használja! És ez baromi nagy különbség. Arról nem is beszélve, hogy valakinek fekszik a hajó, valakinek nem. pl.: Nekem bejött a Nagato, sok embernek itt nem. Wolfinak, vagy nekem fekszik az Imperator (ami nagyon hasonlít az Arkansasra) sok ember a haját tépi vele. stb.stb.stb. Egyébként szépen összeszedte a konkrétumokat SteveDoki és GaiusHun, ajánlom mindenkinek elolvasásra.

3; Csaló progik. Gyorsan leszögeznék egy dolgot: ÉN NEM SZERETEM A CSALÁSOKAT ÉS ELLENE VAGYOK! De! Fura, hogy itt csak 3-4 ember emelte ki, hogy a játékban beépített csaló progi van a rombolók torpedózásához. Az nem probléma? Tudom, ez nem számít annak, mert az a játék része. Viszont az nem előny másoknak? Az sem fer szerintem. Kicsit meglepett, hogy a csatahajókat (és a prémium hajókat) kötik össze leginkább a csaló programokkal. Miért??? Egy csatahajó lő 18-20km-re. Mire odaér a célpont, már nagyon ritka az, hogy nincs elfordulva. Előretartás? Ne már!!!! Az még nem garantálja a tuti találatokat, de a citadellát sem (lásd RNG). Csak egy kérdés: mi van akkor amikor folyamatosan forog egy cirkáló? A csatahajós (aki használja a programot) hajra kenheti az előretartását, mivel "megszórja" azt a területet aztán lesz ami lesz. A legnagyobb előnyt akik szerezhetnek ezzel a programmal, azok a cirkáló kapitányok. Mégpedig a gyors töltés és toronyforgatás miatt. Csak erről érdekes módon szinte senki nem beszél......
Szerk.: Fura, nekem nem okoz fejtörést, gondolkodást és fáradt sem leszek attól, hogy előre tartok. Számolni sem kell, mivel ha sokat játszol egy hajóval (pl. csatahajó), akkor ez egy megy méregetés nélkül is....
Utolsó szerkesztés: 8 éve 3 hónapja Doktoruur által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: sgt_dog, Szete58, zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12503 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
GaiusHun - miből veszed észre, hgy valaki csal? Folyton eltalál?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #12507 Írta: Fujipapa
Fujipapa válaszolt a következő témában: Szégyelem magam

Get200 írta: GaiusHun - miből veszed észre, hgy valaki csal? Folyton eltalál?!


Szerintem semmiből se! :unsure:
Ugyan is az AIM BOT lövések sem 100%-ban találnak! Ott van ugye a fegyverek szórás is, mint müködő fizikai modell a játékban!
Utolsó szerkesztés: 8 éve 3 hónapja Fujipapa által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12524 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
A többivel is egyetértek Főorvos Úr, de ezzel különösen:

Doktoruur írta: Fura, nekem nem okoz fejtörést, gondolkodást és fáradt sem leszek attól, hogy előre tartok. Számolni sem kell, mivel ha sokat játszol egy hajóval (pl. csatahajó), akkor ez egy megy méregetés nélkül is....


Föltettem múltkor ezt az aimot, h. megnézzem, mire fújnak annyian... nos, én ezzel annyira sem találtam el senkit, mint korábban nélküle. Egy kört követni nekem nehezebb, mint egy hajót, kisebb, lassabban veszem észre, merre mozdul, fordul... az egyetlen, amiben segített, hogy megmutatta, a japán cirkálók még annál is gyorsabbak, mint gondoltam, a rombolókról nem is beszélve.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968, Doktoruur, zstorok75, Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12527 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Szégyelem magam

Get200 írta: GaiusHun - miből veszed észre, hgy valaki csal? Folyton eltalál?!


Miből?
1, általában csapatban van, és sosem elől, kifejezetten a sebzett hajókra koncentrál,
2, a lövései mágnesként követik a hajódat, nem beszélve a lövegekről,
3, ha tűz alá veszed, pánikba esik, menekül, de a lövései mintaszerűen követik a mozgásod
4, ez túl sok egy emberi játékostól (szerintem)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zstorok75, Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12530 Írta: Gizmo
Gizmo válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
Azért azt is hozzá kell tenni a dologhoz, hogy van sajnos olyan balfasz dolog is, mint amikor én horgony lukon lőttem egy rombolót a Yorck-al az A toronnyal.....citadellával elsűllyedt a romboló! :S Szóval ez ha velem esik meg tuti lecsalózom. Ezek után volt olyan, hogy egy romboló "kergetett" a Yorck-ba. Az első 2 első ágyúval lőtt utánam. Az egyik salvo mögém kb 10-15m-re csapódott a vízbe, összekuszálta a hajócsavarokat meg átmenetileg harcképtelen lett az A löveg torony....na most erre mi a fact lehet mondani?:D :woohoo:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.267 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.