Prémium csatahajók

Több
5 éve 5 hónapja #55811 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

deaxus írta: Mi a véleményetek a Dunkerque -ről?Nekem teljesen szimpatikusnak tűnik,hogy elől van két ágyúja 4-4 csővel,mert a így mindenkivel szembe tudok fordulni(persze nem egyszerre :) ).
A legnagyobb hajóim 5-ösök,szóval magasabb szintre nincs tapasztalatom,de jó lenne feljebb lépni egy szintet,mert akkor lefelé is működne a +2 szint,nem csak felfelé.


Én spec. egyelőre nem vennék még magasabb tierű prémet.
De legalább nem Tirpitzet akarsz, az is haladás :cheer:

Szerintem jó hajó, szeretem. Olyan, mint a Richelieu kisebben.
Viszonylag agresszívebb játékot kíván. Kredithozamra nem a legmagasabb, de
ezt mindegyik mid-tier prémre el lehet mondani.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: deaxus

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • obsidianriver
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 5 hónapja #55813 Írta: obsidianriver
obsidianriver válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Szia!

A Dunkerque egész jó BB a saját szintjén, de törékenyebb a többi 6-os csatahajónál. Ami szimpatikusnak tűnik a fő fegyverzetnél, sajnos ugyanolyan hátrányt is jelent: gyakran esik ki a tornyok egyike találat miatt, a hátsó szekciót pedig csak pár másodlagos fedi le. Gyors, a HE erős. Egyedi játékstílust kíván, szerintem nem a legkönyebben kezelhető hajók közé tartozik. Nekem is megvan, szeretem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #55819 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Nekem amennyire bejön a Nelson, annyira nem megy a "Dönkerkkel"....
Kicsit én várnék a helyedben az első hatos hajóig, mert változik a játék egy picit.
De főleg azért, mert lassan tuti lesz valami karácsonyi költsél pénzt. Valamit elvileg a hatos némett BB-ért megy majd egy maraton, ami mindenképpen olcsóbb lesz, még ha nem is lesz idő kihúzni. ;)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, deaxus

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55822 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

deaxus írta: Mi a véleményetek a Dunkerque -ről?Nekem teljesen szimpatikusnak tűnik,hogy elől van két ágyúja 4-4 csővel,mert a így mindenkivel szembe tudok fordulni(persze nem egyszerre :) ).
A legnagyobb hajóim 5-ösök,szóval magasabb szintre nincs tapasztalatom,de jó lenne feljebb lépni egy szintet,mert akkor lefelé is működne a +2 szint,nem csak felfelé.


Nekem van Dönki,én nagyon szeretem.az biztos,hogy kicsit speciálisabb játékstílust igényel.
Ezen a szinten én Mutsu vagy Warspite-t ajánlanám,talán kicsit univerzálisabban használható BB-k és sokkal "megbocsájtóbbak" is...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: deaxus

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55823 Írta: deaxus
deaxus válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

Rallyefan81 írta: Nekem amennyire bejön a Nelson, annyira nem megy a "Dönkerkkel"....
Kicsit én várnék a helyedben az első hatos hajóig, mert változik a játék egy picit.
De főleg azért, mert lassan tuti lesz valami karácsonyi költsél pénzt. Valamit elvileg a hatos némett BB-ért megy majd egy maraton, ami mindenképpen olcsóbb lesz, még ha nem is lesz idő kihúzni. ;)



Nem a Vanguard(vagy mi a túró neve,most nem keresek rá) lesz a karácsonyi küldisorban?Vagy az is?Mindkettő tetszene.Amúgy mindenképp megvárok egy leárazást,csak összejött kb 7000 dubi,és nézegetem mire lehetne elverni.A Warspite jól jött volna most a Royalos küldihez,de forintot nem akarok áldozni rá.

Miben változik meg a játék 6-os szinten?
Őszintén szólva már most nem szeretek játékosok ellen játszani.Egyrészt pofátlanul sokat vagyok a tápláléklánc legalján,másrészt jónéhányszor összeakadok olyan alakokkal,akik igencsak értik a dolgukat,és rommá aláznak.Persze tanulni kellene,finomítani a technikákon,de ahhoz meg nem sok kedvem/időm van.Vannak a botok,azok jóval kiszámíthatóbbak,az ágyuk ugyanúgy dörögnek és a küldikkel is lehet haladni.Nekem így elég ez a játék,és maradék agysejtjeim sem pusztulnak ki.

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55824 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Az új 6-os német bb lesz a kampány rewardja (tavaly Duke of York, ellőtte meg Graf Spee volt, ugye). Dreadnaught lesz még majd küldi reward valamikor télen, de az ugye t3-as brit bb

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.295 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.