Csatahajókról általánosságban

Több
8 éve 5 hónapja #7746 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Csatahajók
Én az amcsikkal mindig előrébb vagyok, mert azok jól vannak páncélozva. Sajnos az Amagiról ez nem mondható el. Ezért arra jobban próbálok vigyázni, de sokszor megfeledkezem magamról. :whistle: Ezért is lett volna jó szakaszozni, de vasárnap szakadozott a netem, így nem tudtam feljönni, csak 1-2 meccsre. :angry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja - 8 éve 5 hónapja #7747 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Csatahajók
Amcsikkal én is jobban merem bevállalni a pofonokat... bár többnyire nem győzöm utána őket zsebre tenni... :) ;)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 5 hónapja Szete58 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #7755 Írta: Tzimisce
Tzimisce válaszolt a következő témában: Csatahajók

Doktoruur írta: Én az amcsikkal mindig előrébb vagyok, mert azok jól vannak páncélozva. Sajnos az Amagiról ez nem mondható el. Ezért arra jobban próbálok vigyázni, de sokszor megfeledkezem magamról. :whistle: Ezért is lett volna jó szakaszozni, de vasárnap szakadozott a netem, így nem tudtam feljönni, csak 1-2 meccsre. :angry:

Igen az Amagi szereti gyüjtögetni a citadellákat mondjuk ha ügyesen kanyarogsz t9 es bbk ellen el van.
Viszont szakaszban tényleg egyszerűbb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #13946 Írta: Smithy87
Smithy87 válaszolt a következő témában: Csatahajók
Sziasztok!

Hát ide is "sírok" kicsit ne csak a CV topik legyen. Kicsit talán el vannak túlozva a BB-k. Talán túlzásnak érzem, hogy kb. úgy forognak mint a moszkvai balettban a balerinák. Az imént volt, hogy kb az arcába mentem DD vel a szemétnek és röhögve kifarolt a torpedóimat. Bár ezt simán megcsinálja ha CV vel próbálok ártani neki. :) Szal ezt az irreális táncot kicsit nerfelhetnék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #13954 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Csatahajók
Na tessék. :lol:
Más topikban meg a DD nerfet, buffot olvasom erre itt meg már BB nerf :P Jesszusom nektek semmi sem jó ? (Smithy87 elnézést kérek, de nehogy magadra vedd ;) )
Persze hogy vannak hibák, gondok stb stb de melyik játékban nem ? játszatok ! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #13955 Írta: zstorok75
zstorok75 válaszolt a következő témában: Csatahajók

Smithy87 írta: Sziasztok!

Hát ide is "sírok" kicsit ne csak a CV topik legyen. Kicsit talán el vannak túlozva a BB-k. Talán túlzásnak érzem, hogy kb. úgy forognak mint a moszkvai balettban a balerinák. Az imént volt, hogy kb az arcába mentem DD vel a szemétnek és röhögve kifarolt a torpedóimat. Bár ezt simán megcsinálja ha CV vel próbálok ártani neki. :) Szal ezt az irreális táncot kicsit nerfelhetnék!


Kedves Smithy87!

Hogy mindjárt a közepébe csapjak, nagyon nem értek egyet a nézőpontoddal, lévén a BB-k már így is szinte csak "úszó célpontnak" vannak a játékban.
Egy valamire való romboló játékos, simán megesz reggelire egy BB-t, mert tudja, hogyan cserkészheti be azt eredményesen.

Egyébként, pont azért mert ilyen lassan fordulnak, általában sokkal jobban oda is figyelnek a BB-k a rombolókra és a repülőkre, és ha látják, hogy közeledik, máris manőverbe kezdenek. (Természetesen olyan játékosról beszélek, aki tudja is használni őket...)
Feltételezem, hogy nincs sok gyakorlatod csatahajókkal, mert különben nem írnál ilyet.

Egyébként, számos oka lehet, hogy nem találtad el a BB-t. Neked ugyan úgy tűnhet, hogy nagyon közel vagy hozzá, de valójában nem. Továbbá, valószínűleg egy csomó fontos dolgot nem vettél figyelembe mielőtt kilőtted a torpedókat.
Vagy, nem voltál elég körültekintő, és nem meglepetésszerűen támadtál. stb. stb. Látszólag egyszerű a torpedóval való eredményes lövöldözgetés, hisz csak a gombot kell nyomogatni, de valójában mégsem az.
Természetesen meg lehetne, oldani az olyan játékosok kedvéért mint te, hogy ha egy romboló célba vesz egy csatahajót és elengedi a torpedóit, akkor a célpont ne tudjon mondjuk manőverezni. (Bár ezek után azt sem furcsállnám, ha a cirkálók felé is hasonlóan elvárásaid lennének...)
Szerencsére, a készítők is úgy gondolják, hogy ez (egyenlőre...) indokolatlan.

Szóval azt javaslom neked!
Senki nem mondta, hogy könnyű a rombolókkal eredményesen játszani, de ha nem megy a játék velük, akkor játssz másik hajóosztállyal, hátha az jobban kézre áll.
(És ha azok sem mennek, akkor talán másik fajta játék felé kellene kacsingatnod...)

Ha valami nem megy úgy, ahogy szeretnénk, a legeredményesebb, (bár kétség kívül a legnehezebb is...) ha, a tudásunkat és a tapasztalatunkat kezdjük csiszolni.

Jó játékot neked!
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja zstorok75 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: sgt_dog, AtuqShaman, DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.250 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.