Francia csatahajók

Több
5 éve 3 hónapja #56645 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
Lyon akkor az igazi, ha egy háromfős szakasz megy lyonnal, láttam erről videót, hogy milyen, funnak néz ki, az ő részükről XD
ja, szórás a baja, de ha talál akkor az fáj. Habér a szórás miatt közelharcias játékstílust kell felvenni.


Ja, Alsace se olyan rossz, csak ott nekem is a szórás néha adta a negatív ívet, máskor meg felfele dobta, mert jó volt a löveg Xd Annyi hibám volt, hogy secondaryra építettem a setupomat. Most volt reset CW miatt, így reseteltem, majd Republicra akkor túlélősre skillezem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #56655 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
3 Lyon division, 48 guns
streamable.com/c8g6w
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja Palánta által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56681 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
A Lyon egyenlőre sz... Még a 'B' test nincs meg, de lassan fordul, lassan fordulnak a lövegek! (kormányt is lövegeket is fordulásra skilleztem) Nemigen gyújt, de gyúlékony! He- vel majdnem jobbakat sebez mint AP-vel! Túl közel sem lehet menni, mert IX-X-es hajók már lő távomon kívülről szednek.
Egyenlőre nem jön be úgy, mint a Normandie! :angry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56690 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
Lyon azért nem rossz, olyan 10-15km-ről működik jól. Tier10-zel szerencsére nem kell harcolnod t7 mivoltod miatt :)

Ugye camo skilled van rajta? Az a pár százalék néha marha fontos.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #56695 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Francia csatahajók

kg1003 írta: A Lyon egyenlőre sz... Még a 'B' test nincs meg, de lassan fordul, lassan fordulnak a lövegek! (kormányt is lövegeket is fordulásra skilleztem) Nemigen gyújt, de gyúlékony! He- vel majdnem jobbakat sebez mint AP-vel! Túl közel sem lehet menni, mert IX-X-es hajók már lő távomon kívülről szednek.
Egyenlőre nem jön be úgy, mint a Normandie! :angry:


Ne add fel, jó lesz az. Ahogy írtam, kicsit papír, de nem vészes. Ne mutogasd az oldalát. A gyulladása átlagos, Jack+Highalert+prém javító és 65 másodpercenkként olthatsz. A camo skill és festés jól jön, ha nem égsz vagy lövöldözöl akkor eltűnsz (13,2km-en túl). A szórása szerintem rendben van, Aiming System mod1 mondjuk fent van nálam is. A fejlesztett lőtáv viszont nagyon kell rá, jobban mint a B test. Elfelejtettem írni, hogy HE-vel etesd, az AP-t csak szaftos célpontokra tartogasd. Amúgy nem egy bonyolult hajó. Szemeld ki a legközelebbi lassan mozgó célpontot, menj egy biztos pozícióba épp lőtávon belül és égesd porrá. Ha nem zaklatnak mehetsz közelebb is, de mindig legyen 1-2 hajó előtted, lehetőleg olyan ami jobb célpont mint te, már a torpedók miatt is. Az átlagom 81k, de ha nem szúrom el 100-150k dmg össze szokott jönni vele, még rossz leosztással is. 54% winrate, de tud ez ennél többet is jobb kezekben.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja BAGETT által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56699 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
Érdemes a égés idejét minimalizálni, zászló, skill...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.252 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.