Francia csatahajók

Több
5 éve 6 hónapja #55243 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
Sajna secondarynél talán Republic éri meg, Alsace-on 100mm-esek a lövegek, így alig sebeznek, gyújtást nem néztem, de az se elég magas :dry: Nincs fent a manual secodnary skill, de nincs is pontom rá, álcáról kéne lemondanom, de így is 12.6km maxon és így is engem lőnek elsőnek kb :sick: ma rakta mfel a +1 fogyócikkeset, mert sokszor ne mvotl elég a 4 hp töltő, pl ma első meccsen, elment mind a négy, és volt 40k sebzésem, mert egy conqueror+zao folyamat lőtt és gyújtott, mert engem láttak csak, bismarck mellettem jobban megúszta, habár előbb meghalt, mint én...



egyik dd kérdőre vont ,hogy miért nem löttem korábban a shimakazet amit EGYSZER felspotolt, írtam neki, hogy mit vár egy francia guntól? 11km-re volt a dd, Conqueror nagyobb darab, 12km-re volt és körbelöttem...

következő meccs is hulladék volt, mindenki le B ALÁ, aztán ennyi, próbáltam csinálni valamit, de dd-ink meghaltak, radaros hajónk dd-kre nem mentek rá, aztán mikor próbáltam volna a Lyon+Alsace-ra rámenni akkor meg visszamentek az alap bázisra, mert minek nyomnánk meg azt az oldalt, amin tudnánk nyerni és lenne esély valamit tenni utána? :unsure:




Győztes kör, Daring megtorpedózott, majd szétszedett 3k hp-ról, 0 radar hajó a közelben, Montana, Grobe meg utolsók voltak, Montana valamiért majdnem fll hp-n a map szélén volt....



Kell még 80k xp az eladásához :S

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: VoiceOfTheVoiceless

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55244 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
Ezek után nem tudom... Érdemes nekem megvenni majd a Jean Bartot? :cheer:

Mindenesetre többet vártam a Richelieu-tól. Norcát nem szerettem a lassú és akkoriban még pontatlan lövedékei miatt. Most már legalább az utóbbiban nagyon jó. Bismark-ot a pontossága miatt nem szerettem. De ez túltesz rajta. Talán annyi, hogy ha a WG úgy akarja, és nincs sok HE spammer, akkor túl tudsz vele élni huzamosabb ideig, de akkor is engem kiakasztanak azok a BB-k amikkel nem tudok egy buta brodsideolót lebüntetni, mert nem találok el semmit.
OFF/ Sajnos azt kell mondjam, hogy mostanában még a papíron pontos csatahajókkal is egyre nehezebb.... Yamato iskolapélda erre. Mostanában le lehet átlagolni a Sebzés/találat arányt, és az nehezen lesz több 1450-nél. Nálam ez olyan 1900 környékén van, de így is legalább 55 találat kell a 100k sebzéshez, ami kicsit groteszk, tekintve azt, hogy 460mm-es lövedékekről van szó. És bármennyire is támogatom a WG azon tervét, hogy a rombolókat ne lehessen 2-3 AP pen találattal legyűrni, most át fogunk esni a ló másik oldalára, ahol már 10 sem lesz elég egy romboló likvidálására, ami már megint a vicc kategória tekintve a kalibert. Lassan már tényleg nem lehet Rombolóval játszani a rengeteg radar miatt, és csatahajóval a kiszámíthatatlan lövések miatt. És ezt sajnos úgy mondom, hogy egy BB prio-s játékos voltam, de teljesen kiábrándultam belőlük a mostani helyzet miatt.
/Babyrage OFF

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55253 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
Flambass szerette, de asszem most nerfelték a gun gyors töltőjét (2 v 4 sec-kel rövidebb ideig aktív, vagy hogy van)

Nekem eddig a japánok vitték a prímet, pontosság tekintetében, amcsiktól agybajt kaptam, föleg NC és Iowatól, azo kse túl pontosak. Németeknél Gnei nekem full nulla volt, BIsmarck meg eleinte volt nekem pontatlan, majd valahogy "mintha" pontossá vált vona, de lehet csak megszoktam a löveget, Grobe utána detto, ott 2-3 fázisa volt nekem, eleinte hulladék volt a hajó, utána nagyon kíváló, majd a vége felé, mikor közelítettem Kurfürsthöz akkor mindent beadott, vagyis a korábbi kettő értéket, Britekkel nincs sok csatám, KGV4-et kedveltem, Monarchot utáltam, Lionnal pár köröm van, de nem rossz, csak torpedót és citadellát ne kapjon, mert akkor semmit se érek a szuper hp töltőjével, mert semmit se javít...

én meccsenkénti sebzést nézem, ha 100k-t meglövöm, akkor már boldog vagyok, Alsace-kal talán a 80k lenne a cél néha Xd

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #55283 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
Valahogy sebeztem, de nem tudom, hogy hogyan :huh: Csak azt hittem hülye a Musashi, hogy HE-t lő rám, de mikor boardsideoltam neki (fordultam, mert Amagi volt mellettem) akkor láttam, hogy átváltott AP-ra, fájt Xd
huh, Cleveland volt szívatós, lövöm, de körbe kb... Meg Musashinál 5km-re, orrára lőttem rá, de 12 lövedékből 1 találta el, az is richocet, mert olyan szögben találta el a páncélt








Melléklet:

Fájlnév: 20181030_1...wsreplay
Fájlméret:2,580 KB


Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55287 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
5 kmről 12ból 1 találat? Ha igen, nem fogom kivinni a fhanszia BB ágat... :evil: :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55454 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
Na, ajándék prémnap, meg némi zászló, festés (400%-os) segítségével ez is kész








Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.293 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.