Amerikai csatahajók

Több
6 éve 9 hónapja #41769 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Öhm, nem azt mondtam, hogy bármelyikkel is érdemes több ellenséggel egyszerre harcolni.Arról beszéltem, hogy mennyire kiszolgáltatottak a szégyenletes sebesség miatt, fordulás ide vagy oda. Abban persze igazad van, hogy jól fordulnak, főleg repülők ellen szerencse, hogy legalább azt tudják. Nekem pl sokkal jobban bejött 6os tierben a Fuso, meg a Bayern.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41798 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Üdv Urak!Segítséget kérnék.A Montana 2. és 3. slotjában mit használtok?Jó ez így???Kép mellékelve,a segítséget előre is köszönöm!!!
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41800 Írta: Csisz.hu
Csisz.hu válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Szia!Nekem is ezek a modulok vannak fent.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41803 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Nekem is kb. ezek vannak.
Kéne többet mennünk X-est szakaszban, nagyon hanyagolom a X-es hajóimat, mióta megvannak. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41807 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

James Onedin írta: Üdv Urak!Segítséget kérnék.A Montana 2. és 3. slotjában mit használtok?Jó ez így???Kép mellékelve,a segítséget előre is köszönöm!!!


másodikra a légvédelem az alternatíva, ha lenne CV, akkor azt tenném. régen az is volt :)
de most, hogy nincs cv, csak nagyon ritkán, nekem is a másodlagos van fent.

a harmadik slot érdekesebb, szerintem a gyorsabb töltés fontosabb, pláne ha az álcád miatt 13,5km a spot távod...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41809 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Akkor csak nekem nem volt szeencsém. T10-ben 2 CV volt. Szépen megegyeztek, hogy egymást nem bántják, hanem csatahajóra vadásznak. Szépen leamortizálta az ellen CV a csatahajómat. Hiába kértem segítséget, vagy esetleg támadja meg az ellen CV-t, a füle botját sem mozdította ebben az irányban. Amikor a harmadik sorozat torpedót kaptam a CV-től, kissé elborult az agyam. HE-t töltöttem és a mögöttem sunnyogó saját CV-t pofán lőttem. Kaptam 14 csatára szép piros jelzést. Meg egy csomó repoltolást. Nem baj. kapja be az ilyen CV-s "csapatjátékos" .
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.269 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.