Amerikai csatahajók

Több
6 éve 9 hónapja #39783 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Az amcsi BBket régebben nem szerettem és szerintem nem is voltak jók főleg mikor berakták a német ágat lényegében kiütötték őket. Viszont mióta kaptak egy kis buffot a lőtávra határozottan jók főként sebzésben. Fel kell rakni a lőtávnövelőt és hajrá. Szórás volt és lesz is de ha beüt fáj.
Én kizárólag az NC miatt kezdtem bele az ágba szerintem megérte és útközben azért jó néhány nagyon klassz csatát mentem a NY, NM és Colo hajókkal is. Érdemes velük távolról lőni 18-20km-ről és az elején APval össze lehet lőni 10-15k sebzéseket. Jómagam nem igazán preferálom a HE-t mert bár próbáltam de sztem annyit nem sebez az ember a meccsek többségénél ,hogy megérje rajta maradni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #39976 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Bukta,de legalább izgalmas volt:)




Érdemes végigmenni az ágon,a Montana felveszi a versenyt a tierbéli ellenfeleivel.:) NC, Iowa szerintem kaki,vagy csak nagyon nem ment velük,más tud velük játszani én nagyon nem:),Nc-nél Amagi,Bismarck is klasszisokkal jobb.Coloradot látom gyengébbnek,mint volt,mostanában akármivel kerülök szembe vele gyorsan meg lesz gyalázva.Vagy állandóan mákom van és gyenge a kapitánya:)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, Jaszon, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #40863 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Nah a New Mexico ugyanugy kezd, mint a New York... Nem birom leduplazni. Azert ez a 12 agyu mar odaver rendesen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • obsidianriver
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 8 hónapja #40871 Írta: obsidianriver
obsidianriver válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

Mydgard írta: Nah a New Mexico ugyanugy kezd, mint a New York... Nem birom leduplazni. Azert ez a 12 agyu mar odaver rendesen.


Fullosan szerintem már atom egy hajó, lehet vele nyomulni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #40874 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Nem tudom, ti mikor mentetek a Newmex-el, de szerintem az a hajó minden, csak nem atom. Nálam legalábbis anno nem volt túl acélos. Ha rám néztek már égtem vele + kegyetlen lassú is.. A Colorado-t jobban utáltam (a végére mondjuk az se volt olyan rossz - a nagyobb lövegekkel szép maflásokat lehetett osztani) de ezek ketten nagyon messze vannak a "lehet vele nyomulni" kategóriától, inkább a "kullogunk a csetepaté felé, mielőtt észrevesznek, és szétkapnak" - kategóriába sorolnám őket B)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja chapo990 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard, obsidianriver

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #40883 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

chapo990 írta: Nem tudom, ti mikor mentetek a Newmex-el, de szerintem az a hajó minden, csak nem atom...


Ma, tegnap... ranked meg Raptor... kevesebb az ellenfél, saját tier. Nem teljesít rosszul face to face.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.316 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.