Prémium cirkálók

Több
8 éve 9 hónapja #3077 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

James Onedin írta:

hadtjuk írta:

James Onedin írta: Szerintem vegyetek Murmanskot,nekem is van.Tényleg jól tudja hozni a pénzt.Mellesleg töredékébe kerül....Itt 2 csata vereséggel végződött,győzelem esetén többet hozott volna.

Tisztelt James Onedin!
(Bocsi ehhez a névhez kellett a megszólítás. Remélem beleremegett a pofaszakállad…) Köszi a képcsatolmányokat. Az lenne a kérdésem, hogy amennyi a nettó nyereség egy-egy ilyen csatában, mert az általad csatolt képeken szereplő bruttó nyereségekből még levonásra kerül a hajó/hajókár, elhasznált fogyócikk, (ha volt) és a lőszer-,torpedó ár. A nyeremény tábla utolsó (3.) oldala sokkal beszédesebb ez ügyben. Tehát ha legközelebb keresettel akarsz villogni, légy szíves azt tedd közzé.

Na ezt most benéztem. És bocsánat James Onedin-nak. Teljesen úgy emlékeztem, mind ha a harmadik oldalon rajta lett volna a nettó kereslet, vagy/meg a levonandók. Még egyszer elnézést.

Nem keresettel akartam villogni,csak szemléltetni akartam hogy a Murmansk sem keres rosszul.Ráadásul jóval kevesebbe kerül.Sajnálom ha bárki is villogásnak vette....Más:Szete bátyám lesz hajós faterok klánja is???:-)

James Onedin!
Még egyszer bocsánat. Nem a villantást akartam kihangsúlyozni, hanem azt, hogy ami képet feltettél az félrevezető lehet. Nem látszanak a vesztességek és nem látszik az sem hogy ezt prém fiókkal, vagy a nélkül csináltad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #3085 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

hadtjuk írta:

James Onedin írta:

hadtjuk írta:

James Onedin írta: Szerintem vegyetek Murmanskot,nekem is van.Tényleg jól tudja hozni a pénzt.Mellesleg töredékébe kerül....Itt 2 csata vereséggel végződött,győzelem esetén többet hozott volna.

Tisztelt James Onedin!
(Bocsi ehhez a névhez kellett a megszólítás. Remélem beleremegett a pofaszakállad…) Köszi a képcsatolmányokat. Az lenne a kérdésem, hogy amennyi a nettó nyereség egy-egy ilyen csatában, mert az általad csatolt képeken szereplő bruttó nyereségekből még levonásra kerül a hajó/hajókár, elhasznált fogyócikk, (ha volt) és a lőszer-,torpedó ár. A nyeremény tábla utolsó (3.) oldala sokkal beszédesebb ez ügyben. Tehát ha legközelebb keresettel akarsz villogni, légy szíves azt tedd közzé.

Na ezt most benéztem. És bocsánat James Onedin-nak. Teljesen úgy emlékeztem, mind ha a harmadik oldalon rajta lett volna a nettó kereslet, vagy/meg a levonandók. Még egyszer elnézést.

Nem keresettel akartam villogni,csak szemléltetni akartam hogy a Murmansk sem keres rosszul.Ráadásul jóval kevesebbe kerül.Sajnálom ha bárki is villogásnak vette....Más:Szete bátyám lesz hajós faterok klánja is???:-)

James Onedin!
Még egyszer bocsánat. Nem a villantást akartam kihangsúlyozni, hanem azt, hogy ami képet feltettél az félrevezető lehet. Nem látszanak a vesztességek és nem látszik az sem hogy ezt prém fiókkal, vagy a nélkül csináltad.

Oké semmi gond.Prém fiókkal csináltam.Majd teszek olyan képet is ahol látszanak a Murmansk javítási,és feltöltési költségei.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #3147 Írta: nagyfater
nagyfater válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Tudom ajándék lónak ne nézd a fogát,de ez a 6km es lőtáv lehet eladásra fogja juttatni az ajándékot.Egyébként nem is lenne rossz kis hajó ha legalább +1 km lőtávja lenne.A garázs hely minden esetre jó lesz valamire.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #3149 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Kapitányi képességből +20 % lőtáv ? B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #3151 Írta: nagyfater
nagyfater válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Még nincs.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #3152 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Kis Murmansk csata. Az orosz technika odatette magát rendesen.

Replay


Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.264 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.