Prémium cirkálók

Több
8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #2991 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

James Onedin írta: Szerintem vegyetek Murmanskot,nekem is van.Tényleg jól tudja hozni a pénzt.Mellesleg töredékébe kerül....Itt 2 csata vereséggel végződött,győzelem esetén többet hozott volna.

Tisztelt James Onedin!
(Bocsi ehhez a névhez kellett a megszólítás. Remélem beleremegett a pofaszakállad…) Köszi a képcsatolmányokat. Az lenne a kérdésem, hogy amennyi a nettó nyereség egy-egy ilyen csatában, mert az általad csatolt képeken szereplő bruttó nyereségekből még levonásra kerül a hajó/hajókár, elhasznált fogyócikk, (ha volt) és a lőszer-,torpedó ár. A nyeremény tábla utolsó (3.) oldala sokkal beszédesebb ez ügyben. Tehát ha legközelebb keresettel akarsz villogni, légy szíves azt tedd közzé.

Na ezt most benéztem. És bocsánat James Onedin-nak. Teljesen úgy emlékeztem, mind ha a harmadik oldalon rajta lett volna a nettó kereslet, vagy/meg a levonandók. Még egyszer elnézést.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 9 hónapja hadtjuk által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #2993 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

hadtjuk írta:

James Onedin írta: Szerintem vegyetek Murmanskot,nekem is van.Tényleg jól tudja hozni a pénzt.Mellesleg töredékébe kerül....Itt 2 csata vereséggel végződött,győzelem esetén többet hozott volna.

Tisztelt James Onedin!
(Bocsi ehhez a névhez kellett a megszólítás. Remélem beleremegett a pofaszakállad…) Köszi a képcsatolmányokat. Az lenne a kérdésem, hogy amennyi a nettó nyereség egy-egy ilyen csatában, mert az általad csatolt képeken szereplő bruttó nyereségekből még levonásra kerül a hajó/hajókár, elhasznált fogyócikk, (ha volt) és a lőszer-,torpedó ár. A nyeremény tábla utolsó (3.) oldala sokkal beszédesebb ez ügyben. Tehát ha legközelebb keresettel akarsz villogni, légy szíves azt tedd közzé.

Na ezt most benéztem. És bocsánat James Onedin-nak. Teljesen úgy emlékeztem, mind ha a harmadik oldalon rajta lett volna a nettó kereslet, vagy/meg a levonandók. Még egyszer elnézést.

Nem keresettel akartam villogni,csak szemléltetni akartam hogy a Murmansk sem keres rosszul.Ráadásul jóval kevesebbe kerül.Sajnálom ha bárki is villogásnak vette....Más:Szete bátyám lesz hajós faterok klánja is???:-)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 9 hónapja James Onedin által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #3012 Írta: Joopek
Joopek válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Üdv!

A hétvégén ha minden igaz WG szülinapozás lesz és lesz 1 csomó akció, azt tervezem ekkor vennék 1 prémium cirkálót csak nem tudom meiket. Egy pár szavas jellemzést tudnátok adni, meiket miért érné meg? Előre is köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #3014 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Joopek írta: Üdv!

A hétvégén ha minden igaz WG szülinapozás lesz és lesz 1 csomó akció, azt tervezem ekkor vennék 1 prémium cirkálót csak nem tudom meiket. Egy pár szavas jellemzést tudnátok adni, meiket miért érné meg? Előre is köszönöm.


Murmanks, mert jól keres, és élvezet vele játszani, és javaslom a Murmanskot B)
Amúgy viszább lapozva-találsz, már raktak fel összefoglalót.
Nagyobb tierben még fölösleges, a jap 8-as drága, majd ha valaki vesz, és dob fel képeket, akkor érdemes lesz megnézni...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Martaloc801124
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #3024 Írta: Martaloc801124
Martaloc801124 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Erröl a hétvégi WG-és évfordulóról van valamilyen információ? Én szeretnék venni egy Atagot és ahhoz jól jönne a 15 % kedvezmény mint a WoT-ban,de én nem látok semmit infot a játék hivatalos oldalán,hogy bármilyen kedvezmény lenne , leszámítva a 1,5-os szorzójú első csata helyett 2 szeres szorzó lesz.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 9 hónapja Martaloc801124 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #3046 Írta: Jacktor
Jacktor válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Szerintem ne számíts t7-8 prém hajó kedvezményre. Bár ez csak tipp, de ez most üzletileg (és játékmechanikailag) nem tenne jót a WG-nek. Meglátjuk, az már biztos hogy holnap sűrű napom lesz :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.327 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.