Amerikai cirkálók

Több
5 éve 2 hónapja #57844 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Szerintem lemarad róla, de van 1m commander free p-je, abból "olcsón" még megússza a resetelést.

Last stand elégé kérdéses. Értelmét látom, de ha motort vagy kormánylapátot lőnek neked akkor már rég véged van. Ismerősöm mondja ,hogy ő minden CA-ra fok rakni, mert elege van az rng ezen részéről, de max brit CL-ekre lenne jó. Van minden nemzetnél 1-1 hajó ami esetleg igényelné, de csak arra külön skillezni kpaitányt luxus (max ha megtartós a hajó és akkor új kapitánnyal megtartód).
Yep, álca az első a 4. sorból, később innen 2.-nak ágtól függően vagy a jobbról 4-et v balról a 3-at célszerű majd (ifhe a CL ágra kell). 2. sorból majd még az adrenalin rush kell majd, de az utolsó v utolsó előtti választásnak javasolnám, én a végére hagyom, mert "csak" 2 pont, így mikor már 259k xp-k kellenek akkor csak egy nem annyira fontos skill nem lesz meg egy ideig

Hm, van speckó amcsi kapitányod ami 10 pontos, azzal mi a terved? (már nem rémlik mi a speckója a színes lövedékcsíkok mellett)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57850 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Grievous írta: Szerintem lemarad róla, de van 1m commander free p-je, abból "olcsón" még megússza a resetelést.

Last stand elégé kérdéses. Értelmét látom, de ha motort vagy kormánylapátot lőnek neked akkor már rég véged van. Ismerősöm mondja ,hogy ő minden CA-ra fok rakni, mert elege van az rng ezen részéről, de max brit CL-ekre lenne jó. Van minden nemzetnél 1-1 hajó ami esetleg igényelné, de csak arra külön skillezni kpaitányt luxus (max ha megtartós a hajó és akkor új kapitánnyal megtartód).
Yep, álca az első a 4. sorból, később innen 2.-nak ágtól függően vagy a jobbról 4-et v balról a 3-at célszerű majd (ifhe a CL ágra kell). 2. sorból majd még az adrenalin rush kell majd, de az utolsó v utolsó előtti választásnak javasolnám, én a végére hagyom, mert "csak" 2 pont, így mikor már 259k xp-k kellenek akkor csak egy nem annyira fontos skill nem lesz meg egy ideig

Hm, van speckó amcsi kapitányod ami 10 pontos, azzal mi a terved? (már nem rémlik mi a speckója a színes lövedékcsíkok mellett)

Ne is tudtam, hogy speckó a félfogú... Mire érdemes rakni?

Hétvégén kaptam egy PA (Kinai) kapitányt azt csak rombira érdemes rakni? (Ezen esetben melyik PA rombolót tartjátok érdemesnek megtartásra?) Vagy várjam meg míg bejönnek a PA cirkálók? (Vagy az még nagyon távoli?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57851 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Akinél van sárga csík ferdén annak van speckója, kérdés, hogy skillre is van-e. Jobb gomb rá és nézd meg a profilját, ott jelzi úgy is a játék, hogy mi a sepckója skilleknél (ha van)

Azt a kapitányt inkább dd-re, 400hp tierenként 350 helyett az dd skill (cv nincs pa-knál, remélem nem is lesz). PA CA/CL-re szerintem ne nagyon várjunk, most az orosz bb-k, olasz ca-kről vannak infók, ha lesz pa ca az biztos 2020-ban vagy késő 2019-ben.
dd vonalon chung mu-t jónak mondják, ismerősömnek megvan a yueyang, de csak a "nerfelt" verzióval tudott játszani, valahogy nincs kedve hozzá (ennyit jelentett volna a +1 sec töltés és a minimáls torped töltésidő?), igaz, most a radarját buffolják az új patch keretében (amcsi CA-knál nem lesz radarváltozás, wtf)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57885 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
De lesz a Des Moines vonalon 9,9 km-ről 10-re tolják ki a működési idő nem változik a másikon nem lesz semilyen változtatás :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57886 Írta: SgtBala
SgtBala válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Na most aztán megerőltetik magukat :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57888 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Így is annyi sort írnak át, hogy 9,9 helyett 10 legyen a radartáv, még leszakad a kezük, mely egész nap írja át a kódokat a játékban. Nem szabad erőltetni őket, értem én WG részéről, ők nem rabszolga hajcsárok :silly:


hogy ne legyen off: 2 kör 10 környékéről délelőtt, ok, hogy suli idő van, de akkro se agyatlanok legyenek már a csapatban...






ha nem érjük el az ezer pontot, yamato szétszedett volna szemből Xd






free xp-s részhez értem el legendary questnél ,ezrét mindent felraktam amim volt (777%-os camo, dragon flag ami szintén 777-es asszem, meg egy másik ami 250%-os, meg a sima free xp-s flaget még)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.270 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.