Amerikai cirkálók

Több
5 éve 3 hónapja #56566 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Sziasztok. Meg a nagy US CA rework előtt hagytam abba a játékot egy időre. Azóta a Cleve 8-as lett, kaptam Buffalo-t stb. Most viszont szükségét érzem egy jobb 6-os hajóra scenarióba. Melyik ági CA ajánlottabb? A Cleve 6-os tesója, vagy a DeMo megfelelő tierbeli társa?
Köszi a válaszokat.

UI: az Indy (szerintem) nem lett jobb hajó, mióta nem játszottam vele. Bár a radar jó pofa dolog rajta. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56568 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

nwa5000 írta: Sziasztok. Meg a nagy US CA rework előtt hagytam abba a játékot egy időre. Azóta a Cleve 8-as lett, kaptam Buffalo-t stb. Most viszont szükségét érzem egy jobb 6-os hajóra scenarióba. Melyik ági CA ajánlottabb? A Cleve 6-os tesója, vagy a DeMo megfelelő tierbeli társa?
Köszi a válaszokat.

UI: az Indy (szerintem) nem lett jobb hajó, mióta nem játszottam vele. Bár a radar jó pofa dolog rajta. :)


Ha nagyon kötekedni akarnék akkor azt írnám, hogy csak egy US CA van T6-on, mégpedig a Pensacola. Másik ágon, a CL ágon a Dallas van T6-os szinten.

Rossz játékos vagyok, de ahogy én tapasztaltam ez Operation függő. Pensacola 203-asai nagyobbakat ütnek, de a hydro és a defAA ugyanazon a sloton vannak, míg a Dallas esetében a 152-esek kicsit kevesebbet sebeznek, lassú a lövedék ráadásul nagy ívben röppen, de a hydro és defAA külön sloton vannak, így egyszerre fent lehet mindkettő, plusz a vadászgép ami mindkét hajó esetében "jár".
Amekkora visszalépés volt a T6-os Cleveland után a T7-es Pensacola, most annyival jobban teljesít, lefokozva T6-ban. De egyik hajó sem szereti ha az oldalát lövik, sőt a Dallas nagyon nem.
AA-ra talán a Dallas hasznosabb, plusz CL-ként szigetek mögül érvényesül igazán, de közelharcba a Pensacola állja meg jobban a helyét szerintem.
Killer Whale-re én Pensacolat viszek inkább, míg Newportra Dallast. Raptort és Aegist annak idején Clevelanddel nyomtam, de a szétválasztás óta ott nem voltam, így talán a Pensacola lenne a választásom a nagyobb lőtáv és a folyamatos mozgás miatt.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, leopardusz, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56574 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Tudom még ajánlani a ruszki cirkát
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56576 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

leopardusz írta: Tudom még ajánlani a ruszki cirkát

Hát kis tierbe nekem nagyon szörnyen nyögve nyelősnek tűnnek az orosz cirkálok.
(A bénaság abbol is eredhet, hogy nem biztos, hogy jó vagyok velük, mert most kezdtem csak újból játszani a cirkálókkal.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56577 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
OP gyorsak a lövedékei a többihez képest, lapos szögben szállnak, uh jó a célzás velük és jól is ütnek (AP főleg)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56583 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
A szovjet cirkálóknál tier 5-től kezdődik a piromán képzés :evil:

Amcsi vonalon inkább tier 6-7-től de igazán a tier8-as vasak amik nekem bejöttek ;)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, leopardusz, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.320 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.