Szovjet cirkálók

Több
4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #62909 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
[DPH]SgtBala Valami ilyesmit olvastam én is :) Mindegy előbbre kell hoznom a szovjet cirkáló ágat :) Ja még egyik ruszki ágat sem kezdtem el :D
Sokat vesztettél nekem egy "kicsit" érezhető hogy milyen tulajdonban van a játék. Érzésem szerint erősebbek az orosz cirkálók bárkinél a mezőnyben.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 2 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja #62910 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók

llw99 írta: Krohn-t lehagytam...köszi :)


Na és a Smolensk? :blush: :P ;)
Persze a lényegen nem változtat. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja #62913 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók

akkufuro írta: [DPH]SgtBala Valami ilyesmit olvastam én is :) Mindegy előbbre kell hoznom a szovjet cirkáló ágat :) Ja még egyik ruszki ágat sem kezdtem el :D
Sokat vesztettél nekem egy "kicsit" érezhető hogy milyen tulajdonban van a játék. Érzésem szerint erősebbek az orosz cirkálók bárkinél a mezőnyben.


Azért ezt eddig a cirkálóknál nem annyira vettem észre. A Shchors-nál tartok, kifejezetten gyengének érzem. Talán max lötávról gyújtogatva kellemetlen tud lenni, de amúgy Helena megeszi reggelire. De lehet hogy csak nem jöttem még rá hogyan kellene használni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #62915 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Az biztos hogy nem egy objektív vélemény de sokkal kevésbé szenvedtem az orosz ág kihúzásával. Lehet van benne olyan is hogy a végére hagytam én is ezt részt és már ha okosabb nem is de gyakorlottabb voltam és könnyebben ment. Most így visszagondolva egyedül a Seattle jön elő rémálmaimban a többivel nem volt különösebb problémám se a japán se a német se az amcsi ágon De pl a Dim Donnskoi val kifejezetten kellemes emlékeim vannak pedig annó valaki azt is lehúzta itt a fórumon.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 2 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #62916 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók

Ezek szerint valószínű, hogy a Moskva és a Kirov a 0.9.4-es patch-el (2020.05.07?) mennek át speciális és prémium hajó státuszba, illetve jönnek az szovjet nehézcirkálóág (tier 8-9-10:Tallin+Riga+Petropavlovsk) illetve a két új fejleszthető könnyűcirkáló, a Kotovsky (tier 5) és a Alexander Nevsky (tier 10)
www.wows-gamer-blog.com/2020/02/petropav...iet-cruiser.html?m=0

0.9.1 patch-el (2020.02.13.) jönnek teljes elérhetőségben a brit nehézcirkálók (British Heavy Cruisers)
valószínűleg:
0.9.2 patch-el (2020.03.12?) az európai rombolók (European Destroyers) korai hozzáférése (early access)
majd a 0.9.3 patch-el (2020.04.09?) az európai rombolók ág teljes elérhetőségben
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 2 hónapja llw99 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, leopardusz, Myrsky, akkufuro, BacsaA

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja #62921 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Scsorsz Elvtárs jó Elvtárs... s a többi Elvtárs is az! Köszöntem!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.331 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.