Szovjet cirkálók

Több
3 éve 11 hónapja #63718 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
1. direktava ládái után


Lassan meglesz az a t5-ös :silly:
klántársnak meg beadta a 700 v 750 tokenes (nem rémlik fejből a száma) bundle-t armoryban Xd
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63722 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Nekem is dobott valamit a sok láda. Ki is váltottam ezt az ... izét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63726 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Az eu rombolóknál tapasztaltam, hogy amikor kijött a patch 20 perc múlva östergötlanddal rohangáltak. Ezzel nekem semmi problémám, érdekesnek találom, hogy az első 10 percben egy havi fizetést vernek el olyan hajókra fullra amiről még azt sem tudják, hogy micsoda. 94 ezer dublont fizetnek azért amit kb egy hónap múlva megszerezhetnek játékkal. Mind egy, mindenki arra költ amire szeretne, azt nem értem, hogy a wg viszont miért egy ennyire zsugori pöcs a token osztásban. Bárki komolyan gondolja, hogy 5 tokenenként majd több száz vagy ezer token értékben kivált majd hajót? :D Vegyék meg nyugodtan aki mindenképpen költeni akar a játékra csak ne nézzék hülyének a többi játékost. Minden ilyen patchnél elmondják, hogy jaj de milyen szuper lesz nekünk és a direktívás küldetésekkel prémhajókat meg tech tree-s hajókkal játszhatunk már. Szeretném leszögezni megint, nekem nem azzal van a problémám, hogy költeni kell súlyos pénzeket ahhoz, hogy ilyen hajókkal menjél egyből. A problémám az, hogy a wg átbasz mindenkit, hülyének nézi a játékosokat és minden zsugori pöcs dolgot lenyom a torkunkon. Ez igaz amúgy konkrétan minden ilyen húzására amióta játszom. A pay to rico a legjobb példa. Mondták, hogy adnak nekünk mikulásra meg jézuskára egy tier 10-es prém hajót. Aztán berakott olyan küldetéseket amivel vért hugyozva sem tudtad teljesíteni de ha még teljesítetted volna akkor sem lett volna elég, hogy kiváltsd :D Fizessél 6 ezret, majd a végén 8-at de ha nem csinálod meg a lehetetlen küldiket akkor 25 ezret és a ha ahhoz is béna vagy hogy valameddig eljuss akkor 35 ezret. 35 ezer dublonért adunk ajándékba egy hajót, micsoda nagylelkű ajánlat kérem :D ezeket gátlástalanul és szemrebbenés nélkül teszik meg velünk, mert mindig van egy réteg aki a világ összes pénzét rákölti egy szutyok hajóra ;) Ha csak egy kérésem lehetne a wg-hez akkor ez lenne: Ne hazudj és ne nézz hülyének engem légyszíves! Minden mást elnézek (MM,RNG, balance, szopóroller) csak ezt a cégest átbaszást ne csináljátok. Úgyis megveszik a hajókat, így is költenek a játékra, nem kell minden egyes patchnél elhúzni a mézesmadzagot pls.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63727 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Fiatalok!
Az a szó, hogy marketing , mond valamit?
És üzletpolitika?
Szerintetek a boltokban miért úgy vannak kipakolva a dolgok, ahogy?
A bigmekk miért néz ki a plakáton normális méretű hamburgernek? Stb.
Aranyos a naivításotok, hogy egy cég ,ahol dolgozók vannak, ne a karjon profitot.
Ilyenkor kíváncsi lennék , hogy mi a szakmátok... ;)

Nem wédem a "végét" , ez a való világ srácok. ;)

Semmi nem kötelező a játékban.
Ha kötelező lenne, akkor adónak hívnák.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, llw99, Jaszon, Foxtrot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63728 Írta: Foxtrot
Foxtrot válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók

Rallyefan81 írta: Fiatalok!
Azt a szó, hogy marketing , mond valamit?
És üzletpolitika?
Szerintetek a boltokban miért úgy vannak kipakolva a dolgok, ahogy?
A bigmekk miért néz ki a plakáton normális méretű hamburgernek? Stb.
Aranyos a naivításotok, hogy egy cég ,ahol dolgozók vannak, ne a karjon profitot.
Ilyenkor kíváncsi lennék , hogy mi a szakmátok... ;)

Nem wédem a "végét" , ez a való világ srácok. ;)

Semmi nem kötelező a játékban.
Ha kötelező lenne, akkor adónak hívnák.


Jól beszélsz Mester! :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63729 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
A marketingjuk a teleshop szintjén van. Nem vagyok naiv, látjuk mire megy ki a dolog és ezt el lehet adni nagyon szépen is. A probléma az, hogy amit mondanak az konkrétan nem igaz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.253 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.