Japán rombolók

Több
4 éve 11 hónapja #58966 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
ha csak fly strike küldiket csinálsz, akkor nem lesz meg, de a sima küldikkel lesz összesen 700 valamennyi, hétvégén vagy mikor volt WG hír, hogy mennyi szerezhető összesen (vehető küldikkel együtt 1700 kb)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61577 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Shima: 1916 base XP,151k spot damage,11torpi. :woohoo: :evil: :evil:





Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Rallyefan81, llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #63468 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Ma egy apró javítással (0.9.3.1) megérkezik a játékba a Hayate, 2 millió szabad XP-ért.

www.wows-gamer-blog.com/2020/01/hayate-t...e-destroyer.html?m=1
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja llw99 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #63469 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Szerintem egészen hamar el fog jutni a játék az 5 milliós FXP-ért kapható hajók szintjére.

Van 1 millióm.

Azért érdekesnek tartom, hogy nem is olyan rég még 750K FXP-ért adtak igen jó hajókat.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #63470 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Flamuu-nál pont láttam amikor tesztelte a Hayatét, és nem volt oda érte...
Az ágyúi jók, viszont alig van az ágyútornyokon páncél, a DD ágyúk is simán átütik, így szinte folyamatosan kilőtték neki őket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 9 hónapja #66339 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Szeretnék segítséget kérni azoktól, akik tapasztaltabbak nálam a japán rombolókkal, kiváltképp a Fubukival kapcsolatban. Utána olvastam, vidókat néztem, de mégsem megy. Igaz még nincs minden modul kifejlesztve, de a torpedók igen és ezekkel van a fő problémám. Az odáig rendben van, hogy ezzel a hajóval láthatatlanul kéne torpedókat eregetni. Korábban ez nem okozott gondot más torpedókban erős hajóval. Kamikaze R, T-22, Ognevoi egységekkel egész jól megy. Még a Minekaze, Hatsuharu párossal is bár ezeknél nagyobb hangsúlyt kapnak az ágyúk. De Fubukival egyszerűen nem találok el semmit sem - csak nagyon elvétve. A hatékony torpedózáshoz nagyon közel kell mennem. A nyílt vízen ez öngyilkosság, a szigeteket meg elkerülik. Próbáltam már a vetőcsövek szórását váltogatni a sortűznél, de az sem vezetett eredményre. A préda - még a leglomhább is - kifordult a torpedók útjából az utolsó pillanatban. Előtte hosszú percekig egyenesvonalú egyenletes mozgást végzett. (Mivel nem szokásom a Fire and Forget eljárást követni, hanem a Fire and Observe eljárást)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.304 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.