Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 5 hónapja - 3 éve 5 hónapja #65579 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát undorító férgeket hordoz a hátán ez a föld ! Key battle 2 mocsok 5000 pénzzel kulcsal beáll a kör mellé az egyik védi torpedótól pajzsal a másikat és mindenkit szétlőnek. Ismétlem max pénzzel kulcsal tehát az élvezeten kívül hogy tőlem meg még vagy 2 játékostól elvettek 2-3 k pénzt ami az átjutásért járt volna semmi értelme nem volt. Na ez legyen a legnagyobb örömük életük során.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 5 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #65580 Írta: BacsaA
BacsaA válaszolt a következő témában: Dühöngő
Taknyok mindig és mindenütt lesznek. :(

Tavaly az év végi "Szmötyi"-csatában is voltak ilyenek. Ez is okként szerepel, amiért kerülni szoktam az ilyen jellegű eventeket.

Ennél nagyobbat sose évezzenek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja - 3 éve 5 hónapja #65584 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ennek a fika gyereknek is kellett 400+ csatával Tier8 prémium hajó, azért hogy sarokból lövöldözzön 30km-re lévő enemy-re, én meg megdöglök, mert szét tankolok és senki nem segít ! Azért megnyugodtam hogy a nyomorult full HP val túlélte a csatát karcolás nélkül.
Erről szól a játék gratula ....





Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 5 hónapja Tomc által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #65585 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hozzám képest egész jó a statja .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #65586 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő

Shardik4 írta: Hozzám képest egész jó a statja .


Nem az számít. Hanem ha kivonod az ő 244 Tier 8 as csatáját a (mit azala prém hajóval ment ) 470 -ből akkor kurva gyorsan kiderül, hogy 200+ csatásan megvette a 8 as hajót a debil gyerek.
Meg amikor láttam, hogy spotter plane -el 30km re lövöldözött full HP -san közben engem meg szarrá égettek, akkor azért eléggé bosszantó volt.
Nem azzal van bajom ha valaki sniper hanem hogy tankolok direkt de nem látom, hogy valaki segítene hátulról.
Szóval, amig nem így játszol, mint ez a gyökér addig ne a stat miatt aggódj. Nem szoktam sokat elvárni, csak legyél hasznos tagja a csapatnak. :whistle: :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #65589 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én megyek előre csak kikapnak . Mivel senk nem szeret olyan hajó környékén lenni akit lőnek ..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.461 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.