Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 6 hónapja - 3 éve 6 hónapja #65400 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azért valamit tud 40 csatából kihúzni a 8-as Hippert!!!!!!!! Sok speciál flagbe és fizetős 200%-os kamuba került. :woohoo:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 6 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja #65404 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én feladom, ez a hét borzadály, secondary hitrate-es küldit próbáltam csinálni (kampányban van bismarck/tirpitz-cel 1k, us bb küldiknél alternatíva küldiként vna 1 körben 240), de bismarckkal, és gokuval csoda volt ha meglett a 100 tlaálat, annyira kínkeserves most ezekkel a csapatokkal és rng-gyel, hogy iszonyat, és ofc sec buildes mindkettő bb, hogy leégjen rendesen és a világvágáről is láthassák, legalább goku visszalöni se tud a19km range-e miatt... thank you game
MrV-vel próbáltam valamit alkotni, de röhej, semmibe se tudtam citadellát verni kb... ma beadta egy prinzbe a legtöbbet, de korábban goliath oldlaába nem (rendes penből volt 11 egyik táamdásnál)
de én ma ennél a résznél kaiakdtam, 20k hp-t vesztettem 1k dmg-ért, mert mindenki 22-23km-ről lött mire sziget mögé értem (cv spotolt), majd ki akartam menni sziget mögül, már kanyarodta, de valahogy shima torp elkapott... 10db, majd hinde és yoshino azonnal adott egy dupla tüzet, mert miért ne... hindet valahogy citáztam 18km-ről, de röhej. Utána ez a shima meg rárushol a shikishimankra, megszedi, és rögöhve túléli, instant bukó. Kövi goku se jobb...










17:30-ra meghalt 2 dd-nk kb 10 secen belül, majd 30 secen belül a másik kettő és egy yamato, thank you. Halland meg felrobbantott utána.... mára feladom, jó lesz a 3m dmg-et összekaparni bismarck camoért ami nem is fontos (kellene 1.2m, meg utána a többi quest)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 6 hónapja - 3 éve 6 hónapja #65412 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
ez a méreg


hát még amikor rájöttem vogy coop nem jó
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 6 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja #65457 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Undorító szar játék ezekkel a gyújtogató csaló hajókkal hagyjuk már. Én egy tüzet ha rakok eloltja és utána az anyámért se tudom ujbol gyújtani. Ez a Thunderer okádék meg hármasával rámb@assza mellé meg sebez sebez 20K -t salvonként.
Még több ilyen hajót a játékba PLS !!!

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja - 3 éve 6 hónapja #65458 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
A Thunderer már csak ilyen... (ja, a Conqueror IS!).


Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 6 hónapja Szete58 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja #65459 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tudom, az volt az első ilyen hajó amit gyűlölök. Smolensk és Goliat cirkálók közül, amik ilyen undormányok. :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.523 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.