Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #65270 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Örömködő
Hát nagyot még nem bírtam vele alkotni de ezt a sebzést elég stabilan lehet hozni(persze nem 5-6 perces csatákban)orrból megtartottam egy Massát majd mikor mellém került meglepődött hogy mekkorát kapott :P

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 7 hónapja Jaszon által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #65271 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Örömködő
Lehet ezzel citadellázni? :ohmy: ok, budy oldalát 4km-en belül löttem.... Xd







egy 20k-s bukó után jól jött, csak a bukóban egy omaha szétszedet, míg én alig bírtam eltalálni, ami kicsit wtf... (nem szóráscsökkentőt raktam fel, hanem a torpspeed növelőt)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #65272 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Örömködő
66k kapitányi Xp, 2600 base XP......:-)most legyünk szerények,mert van mire.. :evil:

köszönet Llw és Szete kapitány Uraknak..







Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 7 hónapja Mcarthur73 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Rallyefan81, llw99, Jaszon, Andurin77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #65274 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Örömködő
Ez szovjet nehézcirkáló ;)






Az új szovjet nehézcirkálóág kicsit nevetségesre sikerült. Tallinn egy szenvedés volt, Riga elment, talán nem rossz kategória, a nagy beharangozott Petropavlovsk meg egy rejtély. 1-2 csatában sebez ahogy elvárható, csaták nagyrészében meg olyan szar átütése van, hogy már fáj. Gyújtani nem gyújt, AP-vel meg sokszor szánalmasakat sebez, lepattan,stb. Nemértem azt a hajót. A Stalingrad az viszont igazi nehézcirkáló, szupernehézcirkáló...ez sebez.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #65275 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Örömködő
Daring :P Illik rá ez a név ;) Amit néha meg tudd úszni az néha csoda :woohoo: Pedig az elején azt hitem hogy bukjuk mert pillanatok alatt elvesztettük 2 DD-ket a Shima egy torpedó szalvót tudott elengedni mielőtt kilőtték :sick: Aztán én a Moszkvába meg a Repuba :S Ők meg a menekülés közben elengedett torpjaimba :evil: majd a Gearing ráfutott az egyik mellé ment torpedóra Rekt :evil: Innen már csak foglalni kellet megtolni őket kifelé,bár a Halland meg táncoltatott rendesen a végén :whistle:




Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #65276 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Örömködő
Utolsó csata a Gneisenauval, eléggé szépre sikerült :)
Kb amikor elkezdőtött a csata hívott a felségem, hogy lassan induljak értük, így nem értem rá szórakozni, és elkezdtem előrenyomulni. Előttem 2 DD 2 BB és 1 CA... Eléggé vicces volt, hogy csak gyilkolom le őket, és menekülnek előlem. Persze kellett az is, hogy jöttek utánam a csapattársak, és nem egyedül kellett menni. A végén egy Bismarck és egy Odin is jött rám, mondom csak kilőnek végre, de nem, mindkettő csobbant :D









Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.502 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.