Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
7 éve 5 hónapja #37832 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Örömködő

Shogun írta: T5 Furutaka.
Még mindig nem tetszik, de ezen a meccsen sokat röhögtem. Az ellenfél Kongója nagyon béna volt és meglepő volt, hogy 5-10 km-ről sem bírt sokszor eltalálni, nagyon szarok azok az ágyúk.
Az ötödik kill meg vakszerencse volt, mert lázasan lőttem a repeszt a hordozóba, hogy elsüllyedjen, de a végén valaki meglőtte, viszont pont akkor tikkelt a fire damázs és krákogtam egyet :silly:








Ez a "Ratyi" ???? :woohoo:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #37836 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Örömködő
Szakasz Szete bátyával,és Vcsabával.Az ellenfélnél 8-an maradtak,mi ketten voltunk.Szépen be foglaltam az ellen bázisát...... :evil:
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Szete58, BigaC, SgtBala, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #37839 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Örömködő
Vicces volt, ha csak rágondolok, vigyorgok. :)

Szegény Csabi meg nem látta, mert épp mondom, ez nagy zakó lesz, süllyedt a Betyár is már, menjünk innen..., ki is lépett, s csak akkor vettem észre, hogy dehogy süllyedtél, azért nem láttalak harcolni, mert épp besunnyogtál a bázisra... minden ellen lőtávon kívül, a hordozójuk gépei épp feltöltés alatt... ahogy loholtak vissza, a foglalás minden másodperce mintha kétannyi ideig tartott volna... Csabi nem kis meglepetéssel a hangjában kérdezte a végén: „Mi az? Nyertük?”
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SgtBala, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #37849 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Örömködő
Ma is bandáztunk egy kicsit változó eredménnyel,de amint megszabadultam a "koloncoktol"csak viccölök :lol:







Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #37852 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Örömködő
Nem akármilyen bandázás volt az Csabi, hiszen étvezényelhettem a Gneisenau kapitányát:



Az első csata/főpróba nem sikerült ugyan:



...de stock hajóval, ráadásul úgy, hogy a nagy örömben, hogy végre kihajózhatom vele, még a felszereléseket/modulokat is elfelejtettem fölrakni, nem olyan rossz ez...



Köszönet érte VCsaba & Mr. Onedin Kapitány Uraknak!
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja Szete58 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin, vcsaba1968, leopardusz, BigaC, SgtBala

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #37853 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Örömködő
Yeaaaa, véégre :cheer: , hónapok óta nem került egy r.hadt Krákenem :angry: , de megtört a jég :)
S vele teljesült az alap xps misszió is...
s igen, tudom h az egy milla nem a csatára van hanem a misszióra :lol:
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, James Onedin, vcsaba1968, Szete58, Mydgard, BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.439 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.