Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
7 éve 2 hónapja #37791 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Örömködő

Szete58 írta: Tegnap megint egy tengerre sodort minket a szél Csiga Kapitány Úrral! Csodálkoztam is, hogy Gneisenauval három killel csak ötödik vagyok az eredményhirdetésnél (na jó, az is olimpiai pontszerző hely), úgy saccoltam, tán harmadik lehetek a csapatban, de ő állt a dobogó ama fokán a Scharnhorsttal... Summa: ha e két hajó együtt kifut a tengerekre, lesz nemulass... vagy nem lesz...de valami biztosan lesz.


Kicsit egyébként mérges vagyok a Scharnhorst-ra. Ha top tierként vagyok, akkor túl gyakori cirkákra az overpen, még ezekkel a csatacirkálós lövegekkel is. De legalább az ilyen BB-ket jól üti. Ha alacsonyabb tierként vagyok, akkor meg túl kevés a kaliber, legalábbis az AP. Szóval a harmadik hely se lett volna meg, ha 4 torpedóm nem talál be, mert ilyenkor csak az üt elég nagyot. A második csatában bázist védtem, ameddig bírtam, de két Nagato és két Dunkerque ellen kevés voltam én meg a Bayern. Itt is csak torpedóval ment a Nagato ellen, de akkor már túl közel voltam a másik Nagato 410-es lövegeihez. Bár legalább győztünk :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #37806 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Örömködő
Pedig azt hitem hogy bukta lesz :angry: az első 5 percben kilőtték 5 hajónkat :sick: engem meg kispécizet a Saipan be is talált 6 torpedója :pinch: az utolsó dobása végzetes volt.... számára :evil: túl közel dobta le :P a New Orleans próbálta menteni,vesztére :P innen fordult az állás :cheer:




Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, leopardusz, SgtBala

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #37812 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Örömködő
Tegnap jól adta a Zao,HardcorePunk barátommal egy csapatban..... :)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SgtBala, Jaszon, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #37813 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Örömködő

James Onedin írta: Tegnap jól adta a Zao,HardcorePunk barátommal egy csapatban..... :)


T10 meccsen megint a magamfajta T8 Amaginak kellett tankolni, egy rohadt smoke ot nem kaptam egy DD től sem.
Mondjuk edzés után voltam, a karom alig bírtam felemelni :)
De majd ma! :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #37814 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Örömködő

HardcorePunk írta:

James Onedin írta: Tegnap jól adta a Zao,HardcorePunk barátommal egy csapatban..... :)


T10 meccsen megint a magamfajta T8 Amaginak kellett tankolni, egy rohadt smoke ot nem kaptam egy DD től sem.
Mondjuk edzés után voltam, a karom alig bírtam felemelni :)
De majd ma! :)

Szólj,majd bevédelek... ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #37817 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Örömködő
The Prince of the Seas




A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin, vonKurz, Szete58, SgtBala, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.375 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.