Német csatahajók

Több
4 éve 3 hónapja #62084 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Shardik4 írta: Csak nekem tűnik úgy hogy a legutóbbi patchban behozott buff , az inkább rontott a német csatahajókon ?


Hópihézés miatt mentem egy-egy kört Bismarckkal + GoKuval, mindkettő tragikus volt. De biztos csak én vagyok krumpli XD. A Bismarckos körnél kolléga jött mellettem Vladivostokkal, hát a két ladik teljesen más ligában úszott szórás + dmg terén is. És akkor finoman fogalmaztam....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #62106 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Én tegnap mentem egy Bismarck kört, de nem nagyon éreztem változást, habár t10-esek ellen nem az igazi, ugye, főleg, hogy 1x 200hp-ról tértem vissza az "életbe" Xd






Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #62143 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Szép kör volt .
Csak kérdem csak mi 3 an játszunk német csatahajóval ?
Esetleg még lenne olyan aki tudna nyilatkozni . Mert kezdek teljesen kétségbe esni . Eddig csak szimplán rossz játékos voltam most a tragikus szint alatt vagyok . És érdekelne hogy a wg csinált valamit a hajókkal vagy csak felültem a szopórollerra ( meg esett már máskor is , de ez azért túlzás ). Köszönöm mindenkinek aki küld egy vissza jelzést hogy jobbak rosszabbak vagy ugyanolyanok .
Köszi előre is .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #62150 Írta: Novver
Novver válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nekem a fő nemzetem a német, mindhárom WG játékban, és a legtöbb egyéb játékban is a német acélt preferálom.
Azt kell hogy mondjam, a buff az én tapasztalatom szerint sokkal többet javított illetve sokkal inkább konzisztenssé tette őket mint amire amúgy számítottam. Ilyen tesséklássék buffot vártam, és kellemesen csalódtam.

A szórás sokkal konzisztensebb, jobb lett, sokkal gyakrabban tolok citadellát a mostani szórással mint előtte.
Eddig az volt a bajom hogy jól célzok, de ha a lövedékek a hajó közepe előtt és mögött landolnak, akkor baszhatom ha pontos vagyok, ha az RNG kihasználja a korlátait és szór ameddig csak tud.

Most már olyan undorító dispersion-öket dobál néha a dobókocka, hogy csak pislogok.

Ja és Günther papa a GK-n... Oh you touched my tralala! :pinch:

Valamelyik nap húztam Günthit a Tirpitzen 10-ről 19 pontra.

wows.hu/index.php/forum/off-topik/20-oromkodo?start=7260#62060

Ide is bedobtam mert érezhető a változás.

Viszont én németekkel érzem leginkább a játékot, és GK-n is az IFHE MEME buildet használom, mert akármennyire is kaszáltam így a túlélési képességeit, egyszerűen iszonyat fun, a secondaryk bontják a hajókat mint a kurvaélet, és most már a lövegek is pontosabbak.
Szeretem ha két hindenburg van az oldalaimra csatolva és szeretek az emberek arcába is mászni a hajókkal.
Van benne valami nagyon perverzen csodálatos, mikor becsúszol valaki mellé, miközben már vagy 10-15 másodperccel előtte az adott oldalra fordítottad minden üteged és csak várod hogy mutassa szépen az oldalának a közepét, aztán csatt, 4-6 citadella, és eltűnt a BB :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 8 hónapja #66388 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Új német csatahajóág...???
 
 
 
 
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BacsaA

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 8 hónapja #66389 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BacsaA, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.418 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.