Jelenleg 595 vendég és nincs tag online

Japán csatahajók

2 éve 3 hónapja #58773 Írta: llw99
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Nem hallottad még a Yama (Musashi) ágyúinak hangját? Húha, a lényeget kihagytad a játékból, még mindig a japó 460-asok hangja a legjobb. Ha te használod, akkor ha lősz vele még a monitor is beleremeg, ha meg mondjuk melletted süti el egy csapattárs akkor is felfigyelsz, hogy mi volt ez az ágyúhang. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 3 hónapja #58774 Írta: Shayarane
Musashi nagyon jó kis ladik, nagyon megérte azt a szenet, amit ráköltöttem :) A normál ágon Amagi-nál tartok, sok sikerélményem nem volt még vele, mert mindíg t10-be tesz, ahol én vagyok az egyetlen t8-as :(
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

2 éve 3 hónapja #58775 Írta: BacsaA

Shayarane beküldte: mindíg t10-be tesz, ahol én vagyok az egyetlen t8-as :(

Sajnos ismerős érzés, csak a Bismarckkal. :(

2 éve 3 hónapja #58776 Írta: leopardusz
Az Amagi amugy nagyon jó hajócska :love:

2 éve 3 hónapja #58777 Írta: nwa5000

leopardusz beküldte: Az Amagi amugy nagyon jó hajócska :love:

És az Ashitaka? Ő milyen?

2 éve 3 hónapja #58778 Írta: nwa5000

BacsaA beküldte:

Shayarane beküldte: mindíg t10-be tesz, ahol én vagyok az egyetlen t8-as :(

Sajnos ismerős érzés, csak a Bismarckkal. :(

Bismarckot nyüstölöd Atesz? Akkor dumálni kellene. Meg van nekem is és a Grószét kellene kihúzni. Kb. 60 ezer xp kellene hozzá, úgyhogy szakaszolhatunk, ha van kedved/időd. De csak holnap este 7-től. Ma szolgálok, stb.

2 éve 3 hónapja #58785 Írta: Grievous
Amagi elég jó, azokkal a hossz 41cm-es lövegekkel viszonyilag pontos, viszonyilag gyors haj, csak kár, hogy lőtávban már nem top1, mint elődjei (régebben ugye top1 volt a lőtáv t5-7 között ijn bb-knek)

Ashitaka? Hát, stock Amagi t7-ben, torpedókkal asszem, Akkor már inkább Kii, ha kell egy hasonló hajó prémben, t8-as, többet keres mégis csak. Amúgy úgy rémlik, hogy annyira nem egy top tieres hajó saját szintjén, talán a Mutsu ilyen t6-ban...

2 éve 3 hónapja #58788 Írta: nwa5000

Grievous beküldte: Amagi elég jó, azokkal a hossz 41cm-es lövegekkel viszonyilag pontos, viszonyilag gyors haj, csak kár, hogy lőtávban már nem top1, mint elődjei (régebben ugye top1 volt a lőtáv t5-7 között ijn bb-knek)

Ashitaka? Hát, stock Amagi t7-ben, torpedókkal asszem, Akkor már inkább Kii, ha kell egy hasonló hajó prémben, t8-as, többet keres mégis csak. Amúgy úgy rémlik, hogy annyira nem egy top tieres hajó saját szintjén, talán a Mutsu ilyen t6-ban...

Tegnap Kongonál tapasztaltam, hogy a nagy lőtáv dacára viszonylag elég pontos. Meg is lepődtem, hogy miket el nem találok.

Az Ashitaka nem kapott valamiféle buffot az utóbbi időben?

2 éve 3 hónapja #58981 Írta: nwa5000
Beúszott a Nagato. Kipróbáltam coopban. Első csata lose. :D :silly:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, Jaszon

2 éve 3 hónapja #59028 Írta: Czipczi

Grievous beküldte: Fusou pontatlan ugyan, de 12 löveged van, Kongou 8 lövegével szembe, ami elöny, minden másban kb hasonló. Örülj, amíg nem mész Nagatoval, az se egy lézerpontos, és annak is 8 lövege van :S (jó, 41-es lövegek), Amagi lesz a következő jó hajó Fusou után, 10db 41-es löveg, hosszabb löveghosszal, mint ami nagaton van.

Hát 9-es Izumo-nál járok. Nagatot végigszenvedtem. Amagi ELÉG JÓ volt, sőt szerettem! Igaz a végén nem éreztem már, de lehet amiatt volt hogy már a 9-est vártam túlságosan.
Nem kellett volna úgy várnom. IGAZ alap az Izumo, de NAGYON nem érzem a hajót. És hiába forgatom szögbe, baromi sérülékeny a hajó, volt hogy 20 as is becsúszott. Kíváncsi leszek hogy vajon fejlesztett Izumo milyen lesz. Mindenesetre próbálom szokni a hajót, és ügyesebbnek lenni, de úgy nehéz ha első 3-4 percben már csak 5-en vagyunk kb. :(

TANÁCS esetleg valaki részéről?
Mire számítsak Yamato esetén? Nagyon hajtók rá!

2 éve 3 hónapja #59029 Írta: Czipczi

llw99 beküldte: Nem hallottad még a Yama (Musashi) ágyúinak hangját? Húha, a lényeget kihagytad a játékból, még mindig a japó 460-asok hangja a legjobb. Ha te használod, akkor ha lősz vele még a monitor is beleremeg, ha meg mondjuk melletted süti el egy csapattárs akkor is felfigyelsz, hogy mi volt ez az ágyúhang. :)

Van tanácsod az Izumora esetleg? Valamiért nagyon nem érzem a hajót! Vagy nagyon béna vagyok vele, és az is maradok, vagy talán valamit rosszul csinálok.

2 éve 3 hónapja #59030 Írta: Sith7
free xp :)

2 éve 3 hónapja #59031 Írta: [DPH] Greendevil97
Az izumo rengeteg erősítést kapott mostanában.
A Yamato szerintem a legerősebb csatahajó, de egyben a legkönnyebben megölhető, ha az ember nem figyel eléggé. De borzasztó pontos, hatalmasat üt, és nagyon tankos ha jól szögelsz vele.

"None of you seem to understand... I'm not locked in here with you, you're locked in here with ME!"

2 éve 3 hónapja #59095 Írta: Czipczi

[DPH] Greendevil97 beküldte: Az izumo rengeteg erősítést kapott mostanában.
A Yamato szerintem a legerősebb csatahajó, de egyben a legkönnyebben megölhető, ha az ember nem figyel eléggé. De borzasztó pontos, hatalmasat üt, és nagyon tankos ha jól szögelsz vele.

Lehet sok erősítést kapott a hajó, de akkor bele se merek gondolni hogy az előtt milyen lehetett. Az ágyukkal sem vagyok kibékülve 3000- olykor 5000-t sebez úgy, hogy bizony teljesen az oldalát mutatja. Amagi, és az ALATTA lévő hajók ilyenkor a citadellát SIMÁN beverik. Az Izumot beforgatva simán átütik, MINT kés a vajon, és csak lesek hogy mi van?! Nyilván teljesen más stílust képvisel a hajó pláne úgy hogy elől vannak az ágyuk, de akkor is banyek nem csöppke ágyuk ezek hogy 1250 meg 3000 meg 5000-et verjen be! Más csatahajókkal a 100 000 feletti sebzések simán megvannak, itt jó hogy meg van az 50 000 sebzés. Mondjuk azt észrevettem egy alkalommal hogy egy alkalommal HE 8500 bevitt. De hát milyen már másik csatahajóra 10 km-ről HE lőni?

Bizonyára velem van a baj, és tuti kifogtam az ágon azt a hajót ami nekem PONT nem passzol, ami azért szívás mert a YAMATO-ig ez van és kész, ezzel kell elvergődni, ráadásul nem kevés XP! Remélem azért valahogy megszokom, mert amig az Amagival 5000-15 000 xp jöttek be, addig ezzel 2500-4000 jön be . :(

2 éve 3 hónapja #59096 Írta: Grievous
Grobe pedig rosszabb volt anno, meg talán most is rosszabb :D
Sajna nem pontos, 9db 41-es lövege van pedig, nemtom 6db 46cm--es löveggel jobb lenne-e, de biztos volt oka a wg-nek 41-eseket felrakni rá. A páncélzat tényleg érdekes, csak szembe lehet állni mindennel, picit (már csak egy picit) elfordítva is szemből citadellázzák szét, de a msuashi, yamato is ugyanilyen. izumo akkor lesz jó, mikor eladod majd és megveszed yamatot :evil:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Czipczi

© 2021 WOWS.HU. Minden jog fenntartva.

Please publish modules in offcanvas position.