Jelenleg 575 vendég és egy tag online

Japán csatahajók

3 éve 23 órája #54009 Írta: Grievous
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Leopardusz kollégával összehozott minket az RNG, de Des Moin, Worcester kereszttűzben egy Gearing torpedó kiszedte az elején :(
Nem túl jó sebzéssel . hely? What?

Figyelem: Spoiler!

Hm, az jó, hogy a meccsen shimakaze miatt aggódtam, de egyik utolsó lett végül, másik meg topos ellennél Xd
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 17 órája - 3 éve 17 órája #54014 Írta: leopardusz
egyre több a radar, most már elég gyakori h 4-5 van az ellenfélnél... :angry: :S
Ugy látom a nagyobb hajók sem zavartak, csak 800e. a pot. dmged... ;) annyi nekem a Shimával is össze szokott jönni :lol:

3 éve 16 órája #54015 Írta: Grievous
Nem nagoyn foglalkoztak velem, ott voltak a bázis melletti sziget és a déli bázisi sziget közötti átjáróban, mert why not :silly:

2 éve 10 hónapja - 2 éve 10 hónapja #54432 Írta: Olajuwon
Első torpedós süllyesztésem a Mutsu-val. Szegény Gneisenau nagyon nem számított rá. :cheer:
Mellékletek:

2 éve 10 hónapja #54559 Írta: vcsaba1968
Yamató vs. Musashi

és a végső csapás

mindig a nagyobb kutya ba..ik
Mellékletek:

2 éve 10 hónapja - 2 éve 10 hónapja #54562 Írta: Szete58

vcsaba1968 beküldte: (...) mindig a nagyobb kutya ba..ik

Rosszul rögzült: mindig az erősebb! :P :) ;) :lol: :silly:

„Elsüllyeszthetetlen, mint a Titanic!”
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968

2 éve 10 hónapja #54597 Írta: Nasgotrah
Azért még mindig jól hoz a konyhára :D
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: llw99, Jaszon

2 éve 7 hónapja #55870 Írta: Nasgotrah
Sziasztok,

Tanácsot szeretnék kérni.

Tegnap sikerült megszereznem a Yamato uniqe fejlesztését.

Szerinetek érdemes azt használni vagy az alapot?

Előre is köszönöm a válaszokat ;)

2 éve 7 hónapja #55874 Írta: Grievous
Csak nyersz a használatával. Vagyis minimálisan ugyan romlik a toronyforgásod, de azt ugye picit buffolták a múltkor neki (kora ősszel talán, így az eredeti állapotokhoz képest minimális a negatív hatás)

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #55935 Írta: Rallyefan81
Kibányásztam a Musashit.
hogy kéne őnagyságával játszani? Ha 26 Km-ről kattintgatok, hibába nyomom ki a célzókört, tuti elfordulnak, mire átcammog a skúló. Ha közelebb megyek 20 km-re , kb mindenki engem lő. Mondjuk bírja csak a kormányos rabszolgák fáradnak el , de nagyon , meg kopik a fékbetét ,a sok gáz-fék-gáz-féktől..és eddig gondolom ez segített a nyerésben a csapatomnak, hogy van idejük... :S :woohoo: :lol: Egy 90k-s köröm van, a többi 40-50.... Vagy ez ilyen...?

2 éve 7 hónapja #55939 Írta: splash...
Álca kell rá, és egy 15-18 km távolságból operálni az elején, fullosan elég az álca arra általában hogy te lőj először. És igen fordulgatni kell össze-vissza, jól érzed :D Fordulós modification meg fogyócikkes skillek kellenek még rá (vissza kell tölteni minél több HPt minél gyorsabban fogyni úgyis fogy :D). Aztán a vége fele be lehet menni rambózni nyugodtan, orral bírja az ütést és a tűzerő szintjében páratlan.
Játékstílusban igazából semmi extra, menni kell vele, megszokod és ha ráérzel undorító dolgokat lehet vele művelni, néha már én szégyellem magam mekkorákat odacsap :D
.
(Ui.: Nekem 19es yamamoto kapitány van benne, lehet hogy ez nagyot dob rajta)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #55940 Írta: bontottcsirke

Rallyefan81 beküldte: Kibányásztam a Musashit.
hogy kéne őnagyságával játszani? Ha 26 Km-ről kattintgatok, hibába nyomom ki a célzókört, tuti elfordulnak, mire átcammog a skúló. Ha közelebb megyek 20 km-re , kb mindenki engem lő. Mondjuk bírja csak a kormányos rabszolgák fáradnak el , de nagyon , meg kopik a fékbetét ,a sok gáz-fék-gáz-féktől..és eddig gondolom ez segített a nyerésben a csapatomnak, hogy van idejük... :S :woohoo: :lol: Egy 90k-s köröm van, a többi 40-50.... Vagy ez ilyen...?

Ésszel az elején. Keresel egy olyan helyet ahol tudsz nyugodtam lövöldözni. Nem 17-20 km-ről mert akkor te sem fogsz semmit eltalálni rendesen illetve hasznod sem lesz. Messziről egész nyugodtan forgolódhatsz mert a legtöbbször nem fognak beléd csapni 15-20k-t. Az más kérdés hogy a löveggel nem tudod követni a dolgokat.
Az egésznek a lényege annyi hogy érezz rá hogy mennyire tudsz közel menni ezekkel a "korrekt" lövegekkel anélkül hogy fossá lőnének 2 perc alatt. Illetve t9-ben a 97k hp-t illik kihasználni. Másodlagos/AA modulokat és kapitány képességeket el lehet felejteni.

Fordulós modification

Értelmes ellenfelek ellen nem használ rosszak ellen meg nem kell szóval az felesleges. ;)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Rallyefan81

2 éve 7 hónapja #55941 Írta: Rallyefan81

splash... beküldte: Álca kell rá, és egy 15-18 km távolságból operálni az elején, fullosan elég az álca arra általában hogy te lőj először. És igen fordulgatni kell össze-vissza, jól érzed :D Fordulós modification meg fogyócikkes skillek kellenek még rá (vissza kell tölteni minél több HPt minél gyorsabban fogyni úgyis fogy :D). Aztán a vége fele be lehet menni rambózni nyugodtan, orral bírja az ütést és a tűzerő szintjében páratlan.
Játékstílusban igazából semmi extra, menni kell vele, megszokod és ha ráérzel undorító dolgokat lehet vele művelni, néha már én szégyellem magam mekkorákat odacsap :D
.
(Ui.: Nekem 19es yamamoto kapitány van benne, lehet hogy ez nagyot dob rajta)

Yamamoto bácsit raktam bele én is , igaz még majdnem szűz.... azaz 15-ös. DD-re kezdtem húzni, szóval a fogyócikk és álca pipa. viszont nem álcát raktam a hajóra, hanem a target Acquisition System-et raktam fel a torpedók miatt.

2 éve 7 hónapja #55942 Írta: leopardusz
Most van ingyenes skill reset
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

2 éve 7 hónapja #55948 Írta: Rallyefan81

leopardusz beküldte: Most van ingyenes skill reset

Nekem nincs. ;)

© 2021 WOWS.HU. Minden jog fenntartva.

Please publish modules in offcanvas position.