Szovjet rombolók

Több
7 éve 3 hónapja #31794 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
hogy ez a Taskhent egy mekkora szar szerencsétlen használhatatlan ócskavas...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #31807 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Szovjet hajók

BigaC írta: hogy ez a Taskhent egy mekkora szar szerencsétlen használhatatlan ócskavas...


nemtom, én is azt hittem, és mivel nem vártam tőle nagy durranást, extra óvatos vagyok vele, idáig nincs nagy baj. igaz, még ki sincs fejlesztve teljesen :)

kicsit lomhán fordul...

régen rombolóztam már, vártam a karácsonyi akciókat, amugy meg nem a szívem csucske...

szal megvettem a Shimat, az nagyjábol hozza amit vártam tole, de a Gearing nagyon lomhának tunik...
60.000 lóerő, a Khabarovsk meg 130 000 persze nem mindegy hány tonnás testet kell a dupla lóerővel mozgatni...

Fletcher elviekben hasonlóan kellene mozogjon mint a Gearing, arról nincsenek rossz emlékeim... hát nemtom, talán csak elszoktam tőluk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #31825 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Kievvel viszonylag jól ment a füstből való/cikázás közbeni égetés, de a Tashkenttel valahogy ugyanez nem megy annyira. (lehet, hogy +1 tierben már felkészültebben erre a játékosok)

most arra mentem rá, hogy engine boost fogyóeszköz II, és szinte csak foglalok, ha nagyon olyan a helyzet, csak akkor füst+égetés. szóval dmg helyett XP-t gyűjtök inkább és persze a győzelemhez is nagyobb segítség ez.
(turbóval+zászlóval 48 csomót is eléri a sebesség, azt hiszem B testtel kap még egy kis +manőverezést is)

csak azért szenvedem végig, mert az Udaloy jobbnak tűnik. párszor megfingatott már az Udaloy, amikor BB-ben ültem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32844 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
mi van? megcserélik a Kievet és a Tashkentet? ezért szenvedtem én velük ennyit? :D


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • darkstar70
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 hónapja #32940 Írta: darkstar70
darkstar70 válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Elővettem újra az Ognevoi-t és még mindíg nagyon jó vele játszani. Kíváncsi leszek az új rombikra.






Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35136 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Még módosulhatnak:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: darkstar70

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.279 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.