Szovjet rombolók

Több
8 éve 1 hónapja #17563 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
ez egy vadállat :woohoo:
persze majd meglátom randomban :)
de a tűzgyorsasága imponáló..
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #17645 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
ide is beteszem, többi az örömködőben.

szóval aki viszi a szovjet rombolókat, mindenképp menjen el a Kijevig, nagyon jó kis hajó :)

a 3db dupla 130-as löveg fantasztikus! a tűzgyorsaság most 13.3, bár a HE gyújtást visszavették, a skill-el talán megint jó lesz. viszont AP-vel oldalazó cirkálóknak bizony citadellázik is.
néha elveszik 1 löveg, de a modullal nem olyan vészes. igazából a legjobb vele 10-12km-en maradni, ott még nehezebben találnak el.
sebessége 42.5 csomó, turbóval 44-45 körül hasít :)
megkapta rá a Superintendent-et a Gnevny parancsnoka által, így a füstből lövöldözést jó esetben háromszor tudom eljátszani :)
általában az ellenséges rombolók sem ellenfelek, hacsak valami kapkodás vagy RNG nem üt be :)

edit: amiben jó, hogy a csapatgyőzelemhez nagyon hozzá tud járulni. felderítés, rombolóvadászat és füstből akár több ellenség folyamatos idegesítése/lekötése, csipkedése. és ez a csipkedés bizony ezzel a tűzgyorsasággal elég fájdalmas tud lenni.

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 1 hónapja BigaC által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #17646 Írta: Andrej72
Andrej72 válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Majd egyszer talán kipróbálom. Most inkább a japán ágat tolom ezerrel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #18443 Írta: Andrej72
Andrej72 válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Ma úgy döntöttem, hogy nekifogok kihúzni a Kijevet. Még nagyon az Ognyevoj elején vagyok. A kapitányi skillek az alábbiak szerint vannak.

1. sor: situation awareness
2. sor: last stand
3. sor: superintendent

Van még 5 pontja a kapitányomnak, és a 4. sornál bizonytalankodom. Jó lehet a tűzgyújtásos skill, de talán többre megyek a lőtávot nővelem 14.4 km-re, főleg ha az orosz cirkálók 11.7 km-re radaroznak. Vélemény? Tapasztalat? Úgy sejtem, hogy az orosz 130-asok elég jók, hogy ilyen távra is tudjon lőni. A toronyforgatás itt nem annyira fontos, mint a Gnyevnijnél, ennél a 18 mp. tűrhetőnek tűnik. Továbbá, ha 4. sorból választottam skillt, akkor még mindig marad 1 pontom, azt rakjam a basic firing trainingre, vagy várjak hozzá még egyet, és azt tegyem mégis a torony forgatásra?
Utolsó szerkesztés: 8 éve 1 hónapja Andrej72 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #18446 Írta: _ZsG502
_ZsG502 válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Orosz rombolónál egyértelműen a lőtávnövelés (AFT) kell a 4 pontosok közül.

A BFT szintén kell. A toronyforgatás stílusfüggő.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #18447 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Toronyforgatás szerintem nem vészes. Lőtáv abszolút kell, ez még nekem is vissza van, főleg a radar megjelenésével lesz sürgető. +1 a BFT-re inkább.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.245 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.