Amerikai repülőgép-hordozók

Több
5 éve 10 hónapja #53614 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Jaja, vagy meg kell várni, amíg egy új BB, DD ág jön, vagy esetleg a CV revizit (ami a konzolok miatt biztos lesz valamilyen formában) érkezik... de akkor meg amiatt lesz sok az AA...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #53808 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Rosszul emléxem,hogy pár hónpja nerfelték az amcsi cv-ket? Hát úgy belém(Miisouri) pukkantott a tier8-as bomber 25ezret,hogy öröm volt nézni...nem én örültem mondjuk.. :whistle: B) A másik megjegyzésem,hogy a full 4vagy5 squadron támadó repcsiből összesen csak 10db-ot lőtt le a Missouri kézi célzással kijelölve..nem kevés az?
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja Mcarthur73 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53809 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Nem nerfelték csak átalakították kicsit. Az AP bombák kifejezetten jók, de én nem CV-zem már, mert egyszerűen tényleg annyi a def AA, hogy csak spotnak vagyok jó. Ez kifejezetten igaz, ha magasabb tier ellen tesz be az MM, márpedig az nem ritka.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56716 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Ezzel kapcsolatban is szeretném szakértők véleményét meghallgatni:


Melléklet:

Fájlnév: 20190106_1...wsreplay
Fájlméret:2,045 KB
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #56734 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Indulás: két per csak úgy elveszett...
Amint feléledtél nem azt az oldalt "támogatod", ahonnan spottolnak, és egy cirkáló van, hanem ahol a többi 10 hajó... így már csak 11-en játszotok tovább...
Miután a CV halott a DD-k telibe vannak ignorálva: fighter squad épp napozik a decken, majd mikor végre a levegőben vannak akkor is elfelejtődnek, és maradnak egy helyen lyukasztani tovább az ózont...
A dd ignorálás továbbija, hogy nem csak a dd-t kell spottolni, hanem a torpjait is (- a friendly dd)

Majd mikor látod, hogy jönnek a BB-k az elhanyagolt oldalon elindulsz full gázzal (nem sziget mögé állsz ahol nem tudnak bántani ellen cv híján, de még lőni sem ha repcsi spottol: időveszteség a repülendő táv miatt. De mikor már KB ok, a nyílt színen állsz meg (majd később pánik: mert lőnek.
Ez alatt az egyedül maradt deli cruiser épp életéért könyörög... ő is távozott, a nem spottolt DD lőtte ki... majd a BB-nk nem tud cap-elni, mert a dd-t még mindig nem látni...

Amikor 4 BB halad sorban a cap felé, elsőnek a sorban harmadikot bombázod, majd az elsőt torpedózod.. kiváncsi lennék ennek a logikának az értelmére....

majd a táv miatt a capreset meg-meg hiúsul....

Battle lost.

Nem volt szép!
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56764 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Nagyon szépen köszönöm az észrevételeidet! Tényleg! Sok hasznos információval lettem gazdagabb. Így már jobban átlátom, hol hibázom, ha repülőgép-hordozóval játszom. A rombolók felderítését valóban sokszor elhagyom és a sebzésre koncentrálok.

A 4 csatahajós felállás magyarázata: A USS Ranger gépeivel nincs valami sok jó tapasztalatom saját szintű hajók légvédelme ellen (a teljes készenléti kötelék elvesztése a támadás során eredmény nélkül) és ez igaz a Gneisenaura is, mivel a két első ez a hajó volt, ezért támadtam a kevésbé rizikós Bayernt, ha kellően távol van a negyedik, szintén hetes hajótól a Coloradotól.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.260 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.