Amerikai repülőgép-hordozók

Több
6 éve 4 hónapja #47493 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

Storm írta:

HardcorePunk írta: Én arra lennék kiváncsi, hogy aki megvette az Enterprise-t mondjuk direkt az ap bombázók miatt, azt fogják -e valamivel kompenzálni, hogy kidobott 15k-t az ablakon... Merthogy így most a 7-es repcsik miatt elég gyalázatos. Nem kicsit kell jónak lenni CV vel, hogy egy Lexit vagy Shokakut legyőzz.

Miért lenne kompenzálva? Aki a Kaga-t vette meg? Tier 6os repülők akár tier 9be, ott mi a kompenzáció?


Tier 7 ben a Rangernek nincs AP bombázója, meg egyáltalán, a Kaga nem különbözött más tipusú bombákkal a többi japó CV től. Enterprise nak ez volt a szépsége. Kaptál gyengusabb repcsiket, viszont uniqe bombákat, amivel kompenzáltad a gyenge repülőket. Most ez megszűnt, gyakorlatilag vettél egy Lexingtont gyengébb repülőkkel. Nem is igazán a gépekkel van a baj, inkább az elv. :(
Mintha megvennéd a Missouri-t, aztán meg minden amcsi BB T7 től felfele kapna radart például.
Elveszik belőle az uniqe "rész"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47495 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

leopardusz írta: Hát nem tudom, a Lexi megtámadta a Friderichemet, nem tudtam semmit tenni ellene, a torpedók meg a 2 AP bombázóraj ugy minusz 50e. hpt jelentett... Szóval nekem asztán ne sirjatok... :angry: :P


Csak a német BB-k be tud ekkorát verni, a japók és amcsik alig kapnak valamit. Cirkálóra meg dd re sebzést felejtsd is el. Úgyhogy nem olyan op ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47496 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

leopardusz írta: A Saipan ellen hogyan használtad a Rangert, 0 vadásszal, azok a gyors vadászgépek ellen? :dry: Én a japán CVvel sem boldogulok ellene...


Hallottál arról, hogy a szövetséges cirkálók fölé húzod az ellenséges CV gépeit? Én a 0 fighteres Rangerrel is ezt csináltam, esetleg feláldozok egy rajt, hogy a másik 3 okozzon sebzést. Vagy támadd hátulról a saipant, és vond el a figyelmét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47497 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

HardcorePunk írta: Csak a német BB-k be tud ekkorát verni, a japók és amcsik alig kapnak valamit. Cirkálóra meg dd re sebzést felejtsd is el. Úgyhogy nem olyan op ez.


Úgy tűnik az oroszok is osztják a közhelyet az "all or nothing" páncélséma "jobbságáról" :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47498 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

HardcorePunk írta: Csak a német BB-k be tud ekkorát verni, a japók és amcsik alig kapnak valamit. Cirkálóra meg dd re sebzést felejtsd is el. Úgyhogy nem olyan op ez.

70mm már elég, hogy élesítse a bombákat, szóval elég sok cirkáló kap citadellát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47501 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

Storm írta:

HardcorePunk írta: Csak a német BB-k be tud ekkorát verni, a japók és amcsik alig kapnak valamit. Cirkálóra meg dd re sebzést felejtsd is el. Úgyhogy nem olyan op ez.

70mm már elég, hogy élesítse a bombákat, szóval elég sok cirkáló kap citadellát.


Furcsa, nekem tegnap csak 800! dmg et adott egy egy dobásra cirkálókba... van rá két tanúm is a szakasztársak. Az Ap bombák egyébként túlságosan rng függők, sokkal biztosabb a HE bombás raj, ahol 80% legalább egy gyújtás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.282 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.