Amerikai repülőgép-hordozók

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #34922 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
eléggé egyértelmű szerintem, aircraft servicing, expert rear gunner, emergency takeoff, air supremacy.
Ez igy valahogy, a három pontos zavaros nekem egy kicsit. amcsikra jobb 3 pontosokból az emergency, japánokra a torpedótöltést gyorsitó?


Hmmm, tisztázandó kérdések merültek fel :P :unsure:
1.amikor ég a fedélzet, az ott levő repcsi nem is tankolódik fel, vagy csak nem tud felszállni? Csak mert a wotwikin az emergency takeoff-ra azt irja, hogy "+100% to aircraft servicing time while aircraft carrier is on fire." Ez mintha az ujrafegyverzésre is vonatkozik, nem? Vagy csak a felszállásra? :unsure:

2.Mennyi a bombák tűzgyujtó képessége? na, ezt végre megkaptam a wikin, sehol máshol nem leltem...
120-123-140-160 % a bombák gyujtó esélye, ami elég magas... Szerintem ezen a Demolition Expert plusz 2%a gyak. semmit nem fog segiteni, teljesen felesleges hordozó kapitányra a skill... :whistle:
Ez a DE skill csatahajókra se való, szintén a nagy gyujtási százalékuk miatt, csak a minél kisebb ágyukra jó, pl egy 5%os gyujtásnál sokat jelent a plusz 2%. Egy 30%osnál elhanyagolható az ujabb 2....

A Dogfight Rankedben nem használatos skill... :P

Az Evasion manőver nem sokat ér sztem, hisz hatalmasan lelassitja a hazatérőket, ha figyel az ellenséges CVs, sokkal távolabbról is eléjük irányithatja a vadászait, bőven lesz idejük utolérni őket :evil: A légvédelmi körzetből való kiérést is lelassitja, vagyis több gép fog ott elveszni... s amugy is, megnöveli a bevethetési időt.

Az Adrenalin rush ugy tudom, h a gépek ujrafegyverzését is felgyorsitja, mikor csökken a hajó HPja ;) , ergo, van értelme. Vagyis csak lenne... Max 20% ugye a gyorsulás, pl egy 30 seces időből nyersz 6ot... nem sok. Akkor amikor a bevetés meg hazatérés 2-3 perc is akár, ahhoz képest a 6 sec nyereség elhanyagolható, ugy érzem.

Hm, nekem fenn van a TorpedoAE az amcsin is, de lehet h feleslges egy raj miatt, 6 sec......
Kérdésem, hogy a TorpedoAcceleration mennyire jó rá? elég alacsony a torpik sebessége, többet javit rajtuk, mint a rombolók torpedóin... S ugyis kézi dobás van, ergo közelről mennek, az a minusz 20 százalék távolság sztem nem lesz érezhető. mit szóltok hozzá? :unsure:

Na, s van még az álca, hordozóra nem érdemes? Igaznán nagy százalékot javit az álcán.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #34955 Írta: 9laurus9
9laurus9 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

leopardusz írta: Hm, nekem fenn van a TorpedoAE az amcsin is, de lehet h feleslges egy raj miatt, 6 sec......
Kérdésem, hogy a TorpedoAcceleration mennyire jó rá? elég alacsony a torpik sebessége, többet javit rajtuk, mint a rombolók torpedóin... S ugyis kézi dobás van, ergo közelről mennek, az a minusz 20 százalék távolság sztem nem lesz érezhető. mit szóltok hozzá? .


Nekem mindenen az van rajta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #34956 Írta: 9laurus9
9laurus9 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Rankedbe Rangert melyik setuppal érdemes bevinni ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #35003 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

leopardusz írta: Ez igy valahogy, a három pontos zavaros nekem egy kicsit. amcsikra jobb 3 pontosokból az emergency, japánokra a torpedótöltést gyorsitó?

Az Evasion manőver nem sokat ér sztem, hisz hatalmasan lelassitja a hazatérőket, ha figyel az ellenséges CVs, sokkal távolabbról is eléjük irányithatja a vadászait, bőven lesz idejük utolérni őket

Hm, nekem fenn van a TorpedoAE az amcsin is, de lehet h feleslges egy raj miatt, 6 sec......
Kérdésem, hogy a TorpedoAcceleration mennyire jó rá? elég alacsony a torpik sebessége, többet javit rajtuk, mint a rombolók torpedóin... S ugyis kézi dobás van, ergo közelről mennek, az a minusz 20 százalék távolság sztem nem lesz érezhető. mit szóltok hozzá? :unsure:

Na, s van még az álca, hordozóra nem érdemes? Igaznán nagy százalékot javit az álcán.


no, Midway álcafelszereléssel 16,5km mind hajóval, mind repülővel. gyalázatosan sok, életmentő lehet soxor az álca, ugyanakkor a kapitány pontokból túl kevés van szerintem, hogy ide is jusson...

torpedo sebesseg.
hasznos lehet, néha meg nem :) de lehet hasznos, viszont amerikai 1 raj torpedosa miatt biztosan nem tennem fel. japánra inkább, de megintcsak kevés a pont, mi helyett ? :)

evasion ad majdnem dupla hp-t a bombazoknak, vadaszgepeknek nagyon keves loszere van, illetve onnan kezdve, hogy ledobta a bombat hiaba er ki lassabban a legvedelem tuzebol, hp is sokkal tobb van. kulonosebb szamolgatas nelkul azt merem feltetelezni, hogy lassabban er haza a bombazo, de elve sokkal tobb hazaer, mintha nem lenne...

ha felgyujtanak, ugyanugy feltolti a gepeket, de amig eg a fedelzet, se fel, se leszallni nemtudnak.
ha ego hordozora le tudnak szalni a gepek, az mar onmagaban nagy segitseg, sokat gyorsithat a bevetesi idon, illetve el tudsz kuldeni meg bosszallasra egy utolso bombazot, vagy pont le tudod gyengiteni a masodik vegzetes legicsapast vadasszal... ha jut ra pont, ez szerintem mindenkinek fontos...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #35118 Írta: Corvinus
Corvinus válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Nekem is rajta van a gyorsítás, hasznos, a távolság itt úgysem nagy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35908 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Na, belekezdtem ebbe a hordozós témába, 1-2 csata van még csak a hátam mögött.
Első értékelhető meccsem:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.253 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.