Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
3 éve 7 hónapja #65193 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát tuti vicces lenne , ha lehetne ezeket fejleszteni . Célzás , másodlagos , légvédelem , meghajtás , kárelhárítás , felderítés , rádióstiszt , szakács . Kicsit másabb lenne minden hajó tőle . Még föleg akkor ha ezek automatikusan fejlődnének a játék stilus szerint . Így az aki lapít és úgy harcol és aki bele áll a közepébe más hajót kapna pár száz csata múlva .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #65214 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Egyetértek Andurin77, és még sok mást is be lehetne hozni legalább event jelleggel pl történelmi csaták, nemzet vs nemzet csaták, új scenariok stb....de ez a 2020-as év kontenteket tekintve atomkatasztrófa. Néhány Svéd hajó kivételével egytől egyig csak tervrajz hajókat kaptunk, még CV-ket is amitől a játékos közösséget általában kiveri a víz. Nem beszélve a nagyobbnál nagyobb ökörségek, mint warhammer, azur lane és most transformers.....hát komolyan milyen bohóckodás lett ebből a játékból?? Ha érdekel valakit ez akkor bánja a fene vegye meg, de nem igaz hogy a történelem iránt érdeklődőknek nem lehetne egy kicsit a kedvére tenni legalább egy évben egyszer..azokkal a dolgokkal amiket fentebb említettem. A játékos közösség már egy ideje Olasz BB-ket akarna látni a játékban, de semmi nem mutat abba az irányba hogy lesznek a közeljövőben, igaz most Olasz DD téren látok némi mozgolódást, tehát valószínű hamarosan azok jönnek. Remélem a jövő év jobban fog sikerülni a WG-nek mert így hamar kifullad a játék nekem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #65215 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
A kézi másodlagos, légvédelem, kézi vadász amiket emlitesz Andurin, sztem nem járható ut a wg számára... Hisz a nagy CV reformkor is azért volt kivéve vadász a kezünkből mert a nagy többségnek tul bonyolult volt egyszerre több rajt terelgetni, le kellett az irányitást butitani. A kézi másodlagos meg kézi Flak irtó vagány lenne az tuti, de ujra csak messze meghaladná a többség irányitótiszti szintjét :whistle:
A változatosság nem csak gyönyörködtet, hanem emeli is a hozzá szükséges készségszintet, a játékosnak több pontot kellene tenni az Ügyesség, a Kétkezes, a Gyorsaság perkekre B) :lol: :lol:
Ami már üzletpolitikailag nem megfelelő irány imádott WGnknek... :silly: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #65216 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát, aki szeretné a kézi dolgokat, annak ott az ocean steel, vagy mi a neve a gamenek, ha még létezik. Még wows első évében (nyitán után) láttam itt képeket róla, minden kézzel kezelhető volt, ilt volt sub is (a game alapja kinézetre wows copy volt, ofc kínai)


Gondolom papír ágakat/hajókat azért raktak ki mostanság, mert nem sok ténylegesen megépült maradtmár. Vagyis olyan amire rá lehetne fogni, hogy nem egy soakdik klón egy meglévőnek. Ezt láthatjuk wotban is, de ugye hajóból nem épült annyi, mint tankból. Meg pl olasz bb-knél irl hajókból t10-et nem lehet kihozni, max t8, Roma ott is van. Ilyen mini ágakat be lehetne hozni most is, az amcsi bb-k is ilyenek lesznek, más kérdés h papírok, és nem cska a valóságot nézve :/ japánoknál ugye CAV, BBV-ből lehetne hozni még 1-2-t ami létezett ilt lehetne még papíron tervezettet is, hisz sok hajót terveztek, 2. CV ág az átalakítás miatt behozható lehetne, CVL is (ibukit elkezdték átépíteni CVL-é, mikor véget ért a háború), CL ág irl hajókkal talán t7-ig feltölthető (ha yahagi t5-ös, agano-class irl nem létezett fejlesztéssel lehetne t6, ooyodo a 2x3 155-ös gunnal (vagy 152-es?) meg lehetne t7-es, de kérdéses. És ez csak a japán nemzet

hm, csak egy sört ittam és nem érzem józannak magamat, bocsi ha marhaságokat írtam :side: :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #65217 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Komplett ausztrál flotta nincs a játékban . Dél-amerikában is össze lehet szedni hajókat .
Esetleg egy új cv átdolgozás a repülőket egyenként irànyítva össze olvasztva a repülössel .
Plusz a szigeteken lehetne tank csata .
T11 es hajók csak klánoknak külön szedett pozíciókkal .
Pl a kormányos vezet , a tüzér lő , hogy nagyon ne bonyolítsuk .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #65220 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő


csak ezért raktam vissz a pt-t.... :dry: :side:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.274 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.