Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #62673 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Andurin77 írta: Érdekes és egyben érthetetlen is, hogy ennyire nyomják a még viccnek is rossz ázsiai hajókat.


Piaczgazdaság és kicsit többen vannak a ázsiaiak, mint mi.
Itt Európában is. Nincs ebben semmi meglepő.

Az egyik ázsiai autógyár részecskeszűrőivel sok gond van.
Szóvátettük itt a naaagy Európában, a válasz ennyi volt:

"Csak itt kötelező, nálunk nem. Muszájból van az európai autókon ilyen alkatrész.
Szóval nem érdekel minket."
Utolsó szerkesztés: 4 éve 3 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #62674 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én ezt értem, csak mikor látom, melyik szerveren mekkora a népesség, nem az első helyen van az ASIA szerver.

Ha jól emlékszem - de ennek utána kellene járni - első a RU, utána az EU, NA, és csak utána jön az ASIA.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #62675 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Andurin77 írta: Én ezt értem, csak mikor látom, melyik szerveren mekkora a népesség, nem az első helyen van az ASIA szerver.

Ha jól emlékszem - de ennek utána kellene járni - első a RU, utána az EU, NA, és csak utána jön az ASIA.


Az egy dolog.

Van egy torta, ha ebből nekem egyel több szelet jut, a másiknak meg egyel kevesebb , az nekem üzlet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #62678 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez meg... WG specialitás.

Rengeteg ilyet látok csata közben, csak nekem nincs rá lehetőségem, hogy az élő csatát rögzítsem egyből. A Replay-t meg hiába mutogatnám utána bárkinek.

Tökéletes célzással, lehetetlen pályagörbét leírva kerüli ki szándékosan a bomba a célpontot. A bombázó kör vastag vonalának egyetlen pici része kilóg a hajóról, azonnal odadobja az összeset.
Szőnyegbombázáskor épp ott "lukas a szőnyeg", ahol a célpont van és hasonlók.

Még hosszan lehetne sorolni, de a lényeg látszik. A dologban az az igazán bosszantó, hogy csata után meg a célpont, aki gyakorlatilag vert helyzetben volt, fülét farkát behúzva remegett, jön dicsekedni, hogy ő milyen faszán irányította a hajóját mert a balfasz CV játékos el sem tudta találni.

Azoknak üzenném: Nézzétek meg ezt a videót. Különösen a 15:56 időszaktól.

Smolensk vert helyzetben, tökéletes bombázási pozícióban a GZ, erre fel mi történik? Nézzétek meg.

Ezért aljas dolognak tartom az úgymond random beavatkozást a WG részéről. Meg jönnek azzal hogy így meg úgy szóráskép, stb.

Tessék megnézni, milyen pályán közlekedik az elengedett bomba. Így nem repül, az héntszentség.

Mint írtam, rengetegszer tapasztalok csata közben ilyet, ami bizony eléggé elveszi a kedvem a játéktól.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #62679 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Andurin77 írta: Még hosszan lehetne sorolni, de a lényeg látszik. A dologban az az igazán bosszantó, hogy csata után meg a célpont, aki gyakorlatilag vert helyzetben volt, fülét farkát behúzva remegett, jön dicsekedni, hogy ő milyen faszán irányította a hajóját mert a balfasz CV játékos el sem tudta találni.


Gondolom, amikor a füstben ide-oda úszláló , kikapcsolt AA-s , nem lövő DD , cirkálóba meg beleugrik 15 k sebzés, az nem baj. ;)

Meg , amikor ugyan annak a hajónak hirtelen elromlik a légvédelme, amivel előző csataban leszed az ember 30-40 gépet. Akkor a CV-s játszik jól.

Vagy a teljesen keresztben álló CV-ről lepattan egy BB salvo.

Partatlan dolgok ezek. Oda-vissza működik, csak ez hamarabb szemetszúr.

Minden oldalról.

Amikor egy bead 3-4 citadellát csatahajóval, ott is a játékos jó a videóban, nem segít a +RNG.

De már korábban írtam, egy dobókockánál sem úgy dob az ember, ahogy akar. Beavatkozni sem kell.

Megnéztem az ominózus jelenetet, mielőtt kérdezi valaki.
Nem.egyedi, de nem is állandó dolog.
Ezt el kéne fogadni.

Amúgy meg, ha nincs CV , akkor a DD a hülye.
A DD-s szerint a radaros cirkáló..
A cirkáló szerint a gyáva BB.

"Így megy ez" (K. V)
Utolsó szerkesztés: 4 éve 3 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #62680 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Kivételesen nem értek egyet veled Andurin: a lassításnál egyértelműen látszik, hogy a hajó kifordulása miatt a becsapódás idején a célkereszt közepe már túllóg a hajókorláton. A bombák középen csapódtak be, ahogy köllött, kb. kéttized másodperccel hamarabb lett volna jó elengedni... Nem mintha én tudnám... az ilyen tized-, századmásodperccel hamarábbi becsapáshoz már egy Hosszú Katinka köll!
Utolsó szerkesztés: 4 éve 3 hónapja Szete58 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Andurin77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.319 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.