Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
4 éve 10 hónapja #60262 Írta: Foxtrot
Foxtrot válaszolt a következő témában: ST hajónézőke
Akit érdekel
wows-numbers.com/
elég szomorú az enyém, de igyekszem, hogy jobb legyen :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #60263 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Lassan több prémium hajó lesz a játékban, mint tech tree. :dry:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #60264 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Reaver winner írta: Hol az első vér? :)




Kettőt már láttunk többször is, de ez nem rémlik.. :dry:
Tk lehetett az első?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #60267 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta: Hja, papiron pontosabb a többi csatahajónál, gondolom a sigmája is, és talán a lövedékek átütése is a legnagyobb.... Szóval kevés ágyúcső, de nagyot üt..

Leopardsz!
Ezt melyik papírból nézted? "papiron pontosabb a többi csatahajónál"
Mert okés, hogy a JB-nél pontosabb, de a Mu nál már nem.
JB 12.479 m/km
Ge 10.778 m/km
Mu 10.339 m/km
a WOWS wiki szerint. (Maximum Dispersion/Firing Range)
Olyan nagyon nem érdemes ezeken vitatkozni, mert szerintem a Maximum Dispersion köze sincs sem a valósághoz, sem játékhoz. Ma ha megveszed és lövöldözöl olyan párhuzamosan mennek a lövések, mint ha vonalzóval húzták volna őket. Egy év múlva meg úgy fogod érezni csupa balfasz tüzérrel van dolgod... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #60268 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Dühöngő

SirHiggins írta:

hadtjuk írta:

nwa5000 írta:

hadtjuk írta:

nwa5000 írta: Aszongyák, hogy bekerült a Georgia, 228 ezer coal az ára. Kell valakinek ez a 3x2 ágyús csoda?

Ugyan ennyibe kerül a JB (2*4 előre). Így látatlanba az jobban megéri. Még ha csak 380 / 457 a kaliber. Nem mindegy, hogy 8 ágyúval lösz, vagy néggyel "face to face". De ha WG véletlenül lézer pontossá, gyorssá és átütővé teszi lövedékeit és átüthetetlen eltalálhatatlanná testét, akkor nincs az a szén, amit meg ne érne. Viccet félretéve: Mióta kivonták a Musashit legalább választhat az ember ha csatahajót akar szénért. Bár a Georgia pontosabb (10.778 m/km) mint a JB (12.479 m/km töltés idejük ugyanannyi), de a 20 km-es lőtávjával nem sokra megy. Se a Musashi se a JB ellen lőtáv fölött. Marad a páncélzat, meg az ellenfél szórása. Ami csak akkor fog kiderülni, ha már használod őket... Azért így elhamarkodottan nem mondanám, hogy nem kell...
Ki tudja milyen tulajdonságokat állítgatott neki a WG...


Muszasit sajnáltam, mert pont hiányzott valamennyi szén, hogy meg legyen. Aztán a JB csak befutott. Az a töltésgyorsítóval fun hajó, szerinten. Most a Salemre rakosgatom félre a szenecskét. Mire meglesz a kövi 25%-os kuponom, meglesz a megfelelő mennyiségű szenem is.

Más:
Melyik a most kiszedhető hajók közül a legjobb pénznyomda?

A Missouri. De azzal mostanában kiszenvedés a a csata. (Legalább is sokan panaszkodnak a pontatlanságára.) Tudom, tudom, mostanában nem beszerezhető.
Itt van egy statisztikai oldal:
wows-numbers.com/ship/3530504176,Georgia/
Sajnos én nem találtam ezüst/csata ezüst/perc kimutatást. Pedig az lenne az igazi.
A WOT-ból kiindulva (Ott volt egy statisztikai oldal, amit éveken keresztül figyeltem.) hiába hajtasz egy jobb hajóért, lehet hogy mire megszerzed addigra már "elmúlik az idő fölötte". Bocsi ha nem tudtam segíteni.


Missouri-t kiszedték, nem?

"Tudom, tudom, mostanában nem beszerezhető."
Még tavaly nyáron... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #60269 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Innen :P
wiki.wargaming.net/en/Ship:Georgia
*Highest alpha damage per shell of any battleship in the game, and can overmatch 30 mm plating.
*Better dispersion than the standard US battleship dispersion curve.
*Massachusetts-style secondaries with improved range, rate of fire and accuracy.
*Improved engine boost consumable found on Bourgogne allowing speeds of nearly 38 knots.

Vagyis h legnagyobb alfája van az összes hadihajó közül (hmm :dry: ), meg jobb a szórása mint a standard US csatahajóknak, meg a másodlagosok fejlesztett hatótávval, töltésidővel meg pontossággal rendelkeznek. Na meg a sebességnövelő fogyóeszközzel 38 csomót is el tud érni... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.350 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.