Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
6 éve 7 hónapja #44983 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő
Amikor egy független károsanyagkibocsájtás-vizsgálati szervezet azt mondja hogy K.Pista bácsinak igaza van akkor elhiszem neki. Ez történt most veled is csak cseréld ki a szereplőket :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44985 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő
Csak itt az történt, hogy egy ügyfélszolgálatos említi, hogy nézd, Pista bácsi állít valamit, és nem, B.Géza, kutató, vagy az ügyfeles említené Pista bácsi mellett azt, hogy egyébként ezt B.Géza is itt leírta hivatalos dokumentumai között, amit ott publikált.

Ilyen alapon ha legközelebb keresem a történések alapját, akkor elég csak megnéznem, hogy valaki említi-e, és ha igen akkor már megtagadhatatlan.... Picit hivatalosabb forrásokat várnék el ilyen esetekben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44992 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez felesleges sírás a részedről egy olyan dologról amire adtak neked választ.... de te tudod. További szép napot :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44994 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Sztem én is összeszedtem egy nap 30nál több olajat, volt olyan. Szóval akkor nem értem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44997 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő
voltak küldetések....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #45032 Írta: Gabrikovics
Gabrikovics válaszolt a következő témában: Dühöngő
Lehetne az örömködőbe is mert ma egy olyan szalvót lőttem amit nem lehetne , DE mivel én is kaptam már ilyeneket amikor olyat lőttek belém amilyet nem lehetne ezért dühöngök
Tehát az Admiral Graf Spee-vel mentem a csata elején HE lőszerrel lövök később szoktam átváltani AP-ra .
A Spee HE lőszere 3200-at sebez max , én eltaláltam egy szegény Clevlandot három repeszgránáttal ami egy toronyból csak kifért , erre a szegény Cleve bekapott 22973 DMG-t és csobbant !
Na most akkor a három malac max sebzése 9600 DMG akkor hogyan kapott a cirkáló 22973 sebzést ? :woohoo:


Amúgy szép kör volt de eszembe juzott a múltkori eset amikor a Gneiseanu-val kaptam bombatalálatot 27865 DMG és csobbantam ! Na az pont ilyen volt hogy ez nem lehet igaz !
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.297 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.