Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Konténer nyitás

Több
7 éve 6 hónapja #27865 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Láda nyitás
De néha még mindig jobb, mint a napi küldetések. Csak azt nem tudom, hogy hordozóval miért nem lehetett a torpedós küldetéseket megcsinálni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja - 7 éve 6 hónapja #27866 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Láda nyitás

Acetil_coenzim_A írta: Tudom, de nem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy a WG nem egy segélyszervezet, tehát már az is nagy szó, hogy a lehetőség megvan egy olyan nyereményre, mint egy prém hajó.

Értelek én tökéletesen. És igaz is. De attól még az is igaz, hogy "a vevőnek mindig igaza van". Ez meg a jó üzletember alapszabálya. Nem kell karitatív szervezetnek lenni, hogy fontos legyen a vevők elégedettsége. És nyilván azért hozták be a konténert, mert ezt ők is tudják, de lehet hogy még csiszolni kell a dolgon...
Utolsó szerkesztés: 7 éve 6 hónapja Benign_Wolf33 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja - 7 éve 6 hónapja #27869 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Ez tény! A rendszer valóban csiszolásra szorul. Bár itt én megjegyezném, hogy én nem sokat költöttem (500 arany és egy Tirpitz összesen)erre a játékra, tehát nekem a kicsi is megteszi. Ugyanakkor ilyen apróságokat, mint a prémium fogyóeszközök, jelzőzászlók és álcafestések azon eszközök közé tartoznak melyeket eddig szinte nem is használtam. Ma tettem kivételt és már értem, hogy miért nincs még meg a Gneisenau, vagy a USS Montana. Most persze kérdés az is, hogy a különböző szerverek között van-e különbség itt is? Feltételezem, hogy van.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 6 hónapja Acetil_coenzim_A által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja - 7 éve 6 hónapja #27870 Írta: Fujipapa
Fujipapa válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Persze, hogy van, ez nem kérdés! Az EU szerver most is zabigyerek, mint eddig is! :blink:
De,remélem nem marad így...

Az elmúlt időszakhoz képeset sokat fejlődtünk és nagyot léptünk előre!
Utolsó szerkesztés: 7 éve 6 hónapja Fujipapa által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #27871 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Azért a jelzőzászlók, fogyóeszközök jó dolgok :) pl. csatahajónál, ha a kapitányi skillek között meg van az, amelyik 1-gyel növeli a fogyóeszközök számát, és ha így a hp visszatöltésesből a prémiumot választod, már mindjárt a 3-helyett 5-tel rendelkezik a hajód, ami nem egy rossz dolog :) (ráadásul még gyorsabban is töltődik újra).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #27873 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Hát igen! Ma tettem kivételt, mert még mindig a König osztállyal araszolok a Bayern osztály felé. Még kb 3000 xp és újra lottózom egyet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.299 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.