Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Konténer nyitás

Több
5 éve 3 hónapja #57259 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Láda nyitás

Jaszon írta: Azért ezt nem mondanám ;) radar,sonár,smoke,tűzoltás,Hp töltés az a 5% sokat tud számítani sokszor ;)

Jó, jó. Én is el fogom használni... De szuperkonténerbe ezt kapni... azt nagy szívatásnak érzem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57263 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Láda nyitás

Jaszon írta: Azért ezt nem mondanám ;) radar,sonár,smoke,tűzoltás,Hp töltés az a 5% sokat tud számítani sokszor ;)


Amikor lángolsz/süllyedsz és már ütöd ezerrrrrrel a javítót, hp töltőt, na akkor nagyon jó a -5%... :lol: :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57273 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Láda nyitás

Rallyefan81 írta:

Jaszon írta: Azért ezt nem mondanám ;) radar,sonár,smoke,tűzoltás,Hp töltés az a 5% sokat tud számítani sokszor ;)


Amikor lángolsz/süllyedsz és már ütöd ezerrrrrrel a javítót, hp töltőt, na akkor nagyon jó a -5%... :lol: :lol:

Lehet, hogy ez az én érzésem, de én nem szeretek lángolni/süllyedni. Főleg rombolóval és CV-vel játszom. Ha ezek égnek, vízbetörést szenvednek, akkor már vége a dalnak. Az az 5 % nem segít rajtam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57283 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Láda nyitás

hadtjuk írta:

Rallyefan81 írta:

Jaszon írta: Azért ezt nem mondanám ;) radar,sonár,smoke,tűzoltás,Hp töltés az a 5% sokat tud számítani sokszor ;)


Amikor lángolsz/süllyedsz és már ütöd ezerrrrrrel a javítót, hp töltőt, na akkor nagyon jó a -5%... :lol: :lol:

Lehet, hogy ez az én érzésem, de én nem szeretek lángolni/süllyedni. Főleg rombolóval és CV-vel játszom. Ha ezek égnek, vízbetörést szenvednek, akkor már vége a dalnak. Az az 5 % nem segít rajtam...


Rombolón a füst, booster,szonár, torpedó töltésgyorsító. Arra is hat. ;) nem olyan felesleges az. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57286 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Láda nyitás

Rallyefan81 írta:

hadtjuk írta:

Rallyefan81 írta:

Jaszon írta: Azért ezt nem mondanám ;) radar,sonár,smoke,tűzoltás,Hp töltés az a 5% sokat tud számítani sokszor ;)


Amikor lángolsz/süllyedsz és már ütöd ezerrrrrrel a javítót, hp töltőt, na akkor nagyon jó a -5%... :lol: :lol:

Lehet, hogy ez az én érzésem, de én nem szeretek lángolni/süllyedni. Főleg rombolóval és CV-vel játszom. Ha ezek égnek, vízbetörést szenvednek, akkor már vége a dalnak. Az az 5 % nem segít rajtam...


Rombolón a füst, booster,szonár, torpedó töltésgyorsító. Arra is hat. ;) nem olyan felesleges az. :)

Megértem. Használni használ. (Én is el fogom használni.) De a hasznát sokkal kevesebbre tartom, mint bármelyik más harci zászlónak (combat signal). A gazdasági zászlókról (Economic Signals) és a speciális zászlókról (Special Signals) nem is beszélve.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57289 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Oh, 3. daily ládára






... just why? Miért nem lehetett volna egy credites festés, vagy valami jobb? (facepalm emote-ot képzelni ide)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.343 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.