Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Konténer nyitás

Több
6 éve 3 hónapja #50072 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Láda nyitás
1. láda ma:



Én Scharnhorstot vagy Warspite-ot kérek, kedves WG, nem tölteléket :dry: :silly:
jó, kövi normál ládából meg egy dupe ikon a gyűjteményhez :dry: (22/35+11 dupe most)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50077 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Grat! :)
Nem rossz az. Na meg: szuvenyír nyihuhu ne kukucsku protku :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50081 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Láda nyitás
:cheer:

Majd megnézem holnap milyen, csak itt jutott eszembe, hogy van egy 1. sorból egy fölös skillem NO-n és Chapan, radarosok, de repcsi skillt választottam anno innen... (jöjjön egy free reset, pls wg)
Szonár nem lehet rossz (csak azt néztem hogy van, hatótáv és társait nem), torpedó 8km? Kisebbnek rémlik Omahan, de 49 csomó? Omahan B testet használtam, anno nem volt jobb a C test, csak az AA miatt, utána buffolták azt. Legalább van egy 10 pontos kapitány aki jó lesz majd az új ágba, ha nem kapok egy 16 pontos kapitányt a mostani mellé

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50096 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Láda nyitás

ledgeri írta:

chapo990 írta: Nem igazán értem ezeket a nagy ládagyűjtögetéseket. Igaz biztos jó buli egyszerre kinyitni 100at, de miért jó az, ha hetekig/hónapokig nem használja az ember a tartalmukat?

Én sem zászlózok, camo-zok nagyban, 10-20 tól 1100+ zászlóm, 10-100 festésem van vegyesen... Free XP- gyűjtős, pénzem 280mill+. Mi hajt kinyitni azt a 3-4, 20-30, vagy 150 ládát?
Egyedül azért nyitottam ki a minap 3 ládát, azzal nullázva a dolgokat, mert nem tudtam, hogy kell egy menetet menni, hogy az új anime-s láda essen... az kinyitottam, hogy ne járjak úgy, mint a Yamamotoval, és ennyi.


280mill / 67500 = ~4148. Ez azt jelenti hogy a jelenlegi krediteddel több mint 4k meccsen tudod a hajóidat felszerelni prémium cuccokkal. Ne sajnáld hát rá használd ki. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50102 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Láda nyitás

Grievous írta: nem tölteléket

Ha t5-öt megenged egy "Csinálj citet" küldi akkor ezt választom, egyébként meg egy clevleland-on csináltam egyszer arsonist-ot... Jó hajó az, ha tudsz messzire püttyögni vele!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50104 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Majd holnap megnézem, berakom NO kapitányát majd :D (ezt a 10 pontos meg jó lesz később, csak jöhetne lassan info hogy a szétbontásnál mi hogy lesz, ijn dd ág szétbontása érintett csak, de ahogy olvastam a szovjet dd ág szétbontása az másabb volt

amúgy 1 kár van a szuperkonténerekkel: nem jár hozzá gyűjtemény :dry: (ikon)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.272 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.