Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Konténer nyitás

Több
6 éve 3 hónapja #49002 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Az aftventit vagy mi a neve, abból volt meg 15 küldi a 20 lehetségesből (napi 1 küldi van ugye), az adott 2-t. Többi meg try luck-os adta, de elég ritkán ad így is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49020 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Összeszámoltam. Ezeket kaptam a santa giftekből:

Összesen 21 dobozt vásároltam, amiből 10 huge volt. Hajót egyikből sem nyitottam.
Viszont kaptam: 150 db. frosty, 45 db. type 59 festést. 20-20 db. dragon, wyvern, ouroboros zászlót, 4300 dublont, meg egy rakat jelzőzászlót.

Összességében nem volt deficites. Azért a 45 type 59 meg 50 frosty-t becseréltem volna egy Atagora. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49026 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Láda nyitás
én is vettem egykét karácsonyi ládát. az azokban lelt felsések, zászlók miatt lesz missouri-m. még áldozok egy kis dublont rá, és összejön, mielőtt kiveszik. + nyitottam az egyikből egy loyang-ot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • obsidianriver
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49027 Írta: obsidianriver
obsidianriver válaszolt a következő témában: Láda nyitás

chapo990 írta: én is vettem egykét karácsonyi ládát. az azokban lelt felsések, zászlók miatt lesz missouri-m. még áldozok egy kis dublont rá, és összejön, mielőtt kiveszik. + nyitottam az egyikből egy loyang-ot.


Én is így vagyok vele, a rengeteg +free xp-t adó cucc nagyon sokat segít...Karácsony előtt álltam alig 100k free xp-n, most van 500k körül, a cél nekem is a Trump wagon. Hajók közül mikuláscsomagok ezeket dobták: Mutsu, Leningrad, Gallant és De Grasse.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja obsidianriver által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49030 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Láda nyitás

chapo990 írta: én is vettem egykét karácsonyi ládát. az azokban lelt felsések, zászlók miatt lesz missouri-m. még áldozok egy kis dublont rá, és összejön, mielőtt kiveszik. + nyitottam az egyikből egy loyang-ot.

Azt is érdemes hajtani, azt hiszem Free XP-s camo van rajta!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49033 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Láda nyitás

ledgeri írta:

chapo990 írta: én is vettem egykét karácsonyi ládát. az azokban lelt felsések, zászlók miatt lesz missouri-m. még áldozok egy kis dublont rá, és összejön, mielőtt kiveszik. + nyitottam az egyikből egy loyang-ot.

Azt is érdemes hajtani, azt hiszem Free XP-s camo van rajta!

Én úgy tudom, hogy csak az Anshan kap free xp-s camot. De az is csak 30% talán.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.276 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.