Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 4 hónapja #48545 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Asszem idénre be kellene fejezni a wg-es pályafutást, tegnap is a legtöbb, de ma az ÖSSZES csatában esélytelenek voltunk, ma az összes csata úgy kezdődött, hogy -1 -2 -3 -4 csapattárs. Az uccsó meccs volt a korona, én voltam a -9. már röhögve számoltuk chat-en XD XD

Próbálnék gyúrni a Missouri-ra, mielőtt kiveszik, nyertem egy csomó zászlót is karácsony előtt, de úgy tűnik szemet szúrt a mindenhatónak :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48554 Írta: KimiFan
KimiFan válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ha valaki jót akar magának, akkor nem játszik, 5-ből 5 vereség, előkerültek a még hülyébbek, az MM pedig olyan érdekes dolgokat művel, hogy az valami csodálatos, TIER V-ös hajóval berakott oda, ahol TIER VII volt mindenki más.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48586 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Csodás, Cesare-val mentem t4-5-ös meccsen 90k sebzéssel bukót, mert a csapat eltűnt ilt a bb-ink megijedtek pár kis tierű bb-től, aztán mennék egy kört, kidob a rendszer majd újra bejelentkezéskor ez fogad, MOST MIÉRT?!



eddig csodás, Fijivel mentem még egy kört, első találatból levették a hp-m 3/4-edét, majd 10k sebzéssel hulltam el, legalább a német spot küldi remélem megvan -.-" (ha már az is olyan ,hogy alig legyen idő megint megcsinálni, mármint az utolsó küldiket ebből a kampányból, hogy utána elkezdje az ember a másik pár hajóért, final reward nem érdekel, nincs meg a prém német bb)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48601 Írta: Capt_BuvarKund
Capt_BuvarKund válaszolt a következő témában: Dühöngő
Komolyan mondom, engem szivatnak szándékosan :dry: Ez csak egy kiragadás a 19/19-es bukó szériából... Most én süllyesszek el mindenkit, hogy nyerjünk? :blink: :angry:








Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48633 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mi a szent szart kellene még csinálnom, hogy győzzünk? :sick:


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48634 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ezt a szart eladom a k...a...t, az biztos. 34%-os wr! :S :blink: :sick:


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.456 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.