Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 2 hónapja #62861 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Fogsz egy német vagy francia 5-ös cirkálót és beméaz co-opba.3-4 csata alatt megvan a kivánt cita szám.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #62866 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Dühöngő

vcsaba1968 írta: Fogsz egy német vagy francia 5-ös cirkálót és beméaz co-opba.3-4 csata alatt megvan a kivánt cita szám.

Én speciel Baltimore-val csináltam meg,kb.4-5 csata alatt.
Több küldit pedig,a scenarió módban elég könnyen meg lehet csinálni..
Már a 100e.kapitányi xp-t csinálom...
Utolsó szerkesztés: 4 éve 2 hónapja Mcarthur73 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 2 hónapja #62871 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő







és ezzel megvan a 100k kapitány xp
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #62917 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Csak első látásra volt nehéz meg egy kicsit bepánikoltam mert késve tudtam meg de azért 2WG konti beáldozéssal csak meglettek . És megkaptam a Gyűjtő /de jó kis film volt / kitüntit azt se tudtam hogy van ilyen. Az örök elégedetlen AZÉRT A 4 EGYFORMA BB HELYETT BE LEHETETT VOLNA TENNI MÁST IS
pontosan nem tudom (akkor én még nem éltem) de gondolom futotta volna azARP sorozatból
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 2 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja #62920 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát, az animében, vagyis annaka sorozatában volt 3 kongou-class bb, valamiért tonna számban nagara-classos cl, meg akkor takao, maya takao-class ca-ból (subokat nem nézem, I400-class)filmekben meg myoukou-class+yamato-class+a 4. kongou-class bb, anime ilyen téren sajna "szegényes" :S (jó, amcsi flottát láttuk pár másodpercre, míg el nem párologtak egy lézernyalábtól), mangában azért több hajót látunk, párbeszédekkel, stb, de gondolom anime collabb volt az elsődleges :D (elsődlegesen japán hajókat látunk, pár másikkal, de... az lett volna azokkal is a gond, mint a mostaniakkal, ctr+c ctrl+v, csak speckó camoval, habár most a festésük rendes camonak számít és már prémek, eddig nem voltak azok Xd
(én késve álltam neki ezeknek, de megvan mind régebbről, habár a 2 quest csoportot bukom a 3 hajóval, mert nem volt sok időm most, de max mennyit bukok rajta? 2m creditet kb, 3 slotot és 3 kidobamdó kapitányt Xd)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja #62927 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Dühöngő
végre valaki megtalált 2 nap 40 kitiltás ,,töröljem mahgam,,na azértsem végéigcsinálom és basszák meg az anyjukat csak azért is
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.438 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.