Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 10 hónapja #60242 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
"Azosztigen" #3

Nagyfater jobbulást utólag is!
A játékban a privátüzenet néhány óra után törlődik. Nincs sok értelme ott üzengetni.
Más is került ki, szólt , hogy "miaf@$zvan?" Meg lett beszélve, ladikozik tovább.
Mellesleg klánban lenni annyi pici előny a játékosnak is, hogy több xp-t kapsz, akciósak a hajók. Azaz hoci-nesze alap van.

Zárjuk is itt le egy kis kultúrával szerintem. Jól jellemzi a helyzetet:

Weöres Sándor:​ ​

Ki minek gondol, az vagyok annak...

Ki minek gondol, az vagyok annak…
Mért gondolsz különc rokontalannak?
Jelet látsz gyűlni a homlokomra:
Te vagy magad, ki e jelet vonja.

S vigyázz hogy fénybe vagy árnyba játszik,
Mert fénye-árnya terád sugárzik.
Ítélsz rólam, mint bölcsről, badarról:
Rajtam látsz törvényt sajátmagadról.

Okosnak nézel? Hát bízd magad rám.
Bolondnak nézel? Csörög a sapkám.
Ha lónak gondolsz, hátamra ülhetsz;
Ha oroszlánnak, nem menekülhetsz.

Szemem tavában magadat látod:
Mint tükröd, vagyok leghűbb barátod.

U.I.:

100% WR-t mindenkinek 1000 hp átlagsebzéssel! :P ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #60243 Írta: Novver
Novver válaszolt a következő témában: Dühöngő

BigeL írta: J, és az a levél létezik , és mint írtam, (és nem szóról szóra idéztem belőle) a levél lényege, amit ügyes ember és tanult úgy fogalmaz, hogy (ahány ember annyi féle értelmezés) szűrd le ahogy neked tetszik. Nyilván nem fogják 1 az 1-ben leírni, hiszen szíven döfnék magukat.
De rád hagyták, hogy miként értelmezel 1 levelet. Amit írtam, nekem az jött le.
S ennek ellenére belém rugtatok. Ennyi.

Mint ahogy TI sem tudtok értelmezni megfelelően 1 levelet.

Azt meg nem magyarázza meg senki, hogy eme játékban és más játékban, nincs csalás és kedvezett játékos!
S innentől szerintem áll amit írtam és mondtam.
Én is lezártnak tekintem ezt a témát és a személyeskedést.



Szóval kaptál egy levelet, amiben nem írták ezt így le ahogy állítottad, de NEKED EZ JÖTT LE :lol:

Ismered azt a kifejezést, hogy "azért vállalok felelősséget amit mondok, nem pedig azt amit te megértesz/kihallasz belőle?"


Ja és a laposföld is létezik, bebizonyítani nem tudom, de kiscserkész becsület szavamra higgyétek el!
Meg a gyíkemberek is!


Oké, kész, én is feladom, ennek semmi értelme, nem jutunk előrébb, bizonyítékot nem kapunk és csak az agysejtjeimet futtatom neki a virtuális falnak. Bár most ezen jót röhögtem, így legalább valami jó is kijött az egészből.

Legyetek jó, a többi nem számít!

UI: Sok vin10% játékos a csapatokba!
Utolsó szerkesztés: 4 éve 10 hónapja Novver által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SirHiggins

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #60244 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Novver írta: UI: Sok vin10% játékos a csapatokba!

Csak ne a miénkbe XD
Komolyra fordítva: nyilván mindenkinek ugyanannyi joga van játszani, de egy online platformon igenis felelősséggel tartozol a többiek felé, HA a saját hülyeséged miatt hátráltatod a csapatot.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #60245 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

chapo990 írta:

Novver írta: UI: Sok vin10% játékos a csapatokba!

Csak ne a miénkbe XD
Komolyra fordítva: nyilván mindenkinek ugyanannyi joga van játszani, de egy online platformon igenis felelősséggel tartozol a többiek felé, HA a saját hülyeséged miatt hátráltatod a csapatot.


Ki ne találd már.... amúgy mi az a felelőség? :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #60246 Írta: Foxtrot
Foxtrot válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rallyefan81 írta:

Foxtrot írta:

llw99 írta:
Lehet itt vitázni, véleményt ütköztetni, esetleg szidni is a másika megfelelő hangnemben de tiszteletben tartva bárkinek is a felmenőit.


Ember! Ezt elolvasni ebben a melegben igen izzasztó volt.
Noooormális vagy? :P :P :P :P

A másik.
Ne erőltessük már ezt a Bigel témát. Úgyse fog írni és ahogy nézem behúzta a farkát rendesen :P :P :P :P


Konteo on:

Vagy Te vagy BigeL..... :whistle: :P


Na még azt kéne :P :P :P
Nem akartam az egész levelet idézni, és az egész levél elolvasására gondoltam ;) ;) ;)
De attól még qrva meleg van :P :P :P

Amúgy próbáltam privit írni neked, hogy segítséget kérjek., De nem tudok.
Egyáltalán lehet privátba írni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #60247 Írta: Foxtrot
Foxtrot válaszolt a következő témában: Dühöngő

BigeL írta:

nagyfater írta: Sziasztok mivel többször meg lettem szólítva kénytelen vagyok reagálni.Kedves T.F.K nem igazán értem hogy mivel gázoltam bele az érzelmeitekbe.Én csak annyit írtam hogy nem kel foglalkozni a T.F.K nevében szóló játékosok véleményével,akik nyilvánosan hülyéztek le egy játékost akit nem is ismernek.Pusztán azzal az indokkal hogy nem olyan ügyes mint állítólag ők.
Ezek ellenére itt és most nyilvánosan elnézést kérek a T.F.K klántól.( nincs róla fotó de most ép hamut szórok a fejemre vezeklés címszóval.)

2:A klánból kitételemmel kapcsolatban amit leírtam mind igaz.Nem várom el ha nem játszok fent tartsanak egy helyet nekem.Harag sértődés sincs bennem,egyszerűen csak rossz érzés volt hogy szó nélkül ki lettem téve( ami lehet hogy nem így történt,nem ismerem a játék mehanikáját az is lehet hogy volt figyelmeztetés,csak nálam nem jelent meg.)

Az hogy nem jeleztem a klán felé hogy nem leszek jó ideig az én hibám,de okom volt rá.Az útról vitt el a mentő 8 hónapig kórházban voltam közben két szívműtét 6 hónap intenzív osztályon elnézést hogy nem jeleztem távolétem okát.



HAJRÁ vin 10 % os játékosok ugyan annyi jogotok van játszani mint az úgynevezett elitnek.


Köszönöm,
- hogy legalább Te tudtál a sorok közt olvasni!
- azt is, hogy felvilágosítottad az embereket a hozzászólásoddal, hogy vannak akik lenézik az gyengébben teljesítő embereket.
- rá világítottál arra, hogy vannak emberek akik nem képesek normálisan válaszolni arra amit (állítólag tudnak olvasni és értelmezni is a szivárványponik) olvasnak.

J, és az a levél létezik , és mint írtam, (és nem szóról szóra idéztem belőle) a levél lényege, amit ügyes ember és tanult úgy fogalmaz, hogy (ahány ember annyi féle értelmezés) szűrd le ahogy neked tetszik.
Nyilván nem fogják 1 az 1-ben leírni, hiszen szíven döfnék magukat.
De rád hagyták, hogy miként értelmezel 1 levelet. Amit írtam, nekem az jött le.
S ennek ellenére belém rugtatok. Ennyi.

Mint ahogy TI sem tudtok értelmezni megfelelően 1 levelet.

Azt meg nem magyarázza meg senki, hogy eme játékban és más játékban, nincs csalás és kedvezett játékos!
S innentől szerintem áll amit írtam és mondtam.
Én is lezártnak tekintem ezt a témát és a személyeskedést.


Írt!!! Konfekti (vagy mi) a levegőben, dobszóló a hátérben ……. :P :P :P :P
Ügyes vagy ember. Van vér a pucádban :P :P :P
Felejtő, haladjunk tovább és a lejárt lemezt az ablakba, hadd olvadjon :P :P :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.465 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.