Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
3 éve 9 hónapja #64630 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Örömködő

Grievous írta: Ja, közben laptop csere amit később bánni fogok, de egyelőre jó lesz, asus tuf a15-ösből a legkisebb konfig (ryzen5, 1650ti, de szerencsére monitorból a 144hz-esből a jobbikat adták), max beállításokkal 75-77 fps, excuse me, but what? :blink:

Ez most elvárásaidnak nem felel meg/erős konfig/gyenge konfig v mi a gond?
ÉS ja, ilyen beállitásnál játék kzben mennyire melegedik fel a alaplap/proci?? :dry: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64631 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Örömködő
Nem a laptopot fogom megbánni, hanem a pénzt amivel lett szerezve :D
Amúgy tesztelték jópáran különféle csatornákon, mindenki 2 fő gondot hozott fel eme A15-ösökkel: hűtés elégé érdekesre sikerült, másik meg a monitor. Hűtésnél amiket teszteltek stressz teszten ez a fata ami nekem van cpu 95 fokra ment fel, gpu 85-re asszem, de ugye ez nem a top kategóriás kártya, a ryzen7-es 97-98-ra felment, 1660ti 2050 (vagy 2060?) meg 90-95 fok körülre. De ezeket annyira nem érezni a billentyűzetnél (meg wtf, h ryzen5-ösnek külön váza van, vagyis 1 nyilással kevesebb van neki, de ez talán jó, mert az a nyílás jobb odlalt van, de egy rézcső pont az SSD mellett megy el, ahova a gyártó rakja alapból a kártyát így az kicsit melegszik :D Monitornál meg a fényerőt hozzák fel gondnak h nem sok ilt a színeket, de ezek ugye szerkesztésnél kellenek, akinek arra kellene, az vegyen monitort. Ja, elvileg 19ms a válaszideje ennek a monitornak Xd (nem éreztem eddig a 2 nap alatt).
Game beállítások? Max, legalábbis amit a gép enged maxon



de h mennyire megy fel a hőmérsékelt alatta passz, nem néztem eddig, de csak akkor van stabil 75-77 fps, ha töltőn van, vagyis ugye ha lerakom róla és aksira vált automatán átvált a rendszer performance moderól silentre, akkor 30 fps-em van XD

ja, meg a billentyűzetet meg kell szoknom ezen, lenovo g505-ösömhöz kéepst elégé más, egy soros enter, shift alatta jóval hosszabb és sokszor azt nyomom meg enter helyett XD meg enter felett az "ű", home/end homb felső sor legszélén van, nincs page up/down gomb, ami videólejátszásnál használtam a másik gépen :dry: de legalább világít :V
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Grievous által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64634 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Örömködő
Gondoltam rámegyek a direktívás küldetésekre és ezzel a csatával meg is lett a vége. 0 dicséret és köszönöm a sunyi kis görényeknek a reportokat, további sok ilyen sikeres csatát kívánok nekik ;) :P




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64642 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Örömködő
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64644 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Örömködő
Probálgatjuk a gunboat ágat ;)


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64648 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Örömködő
Ez jól esett.

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.488 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.