Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64346 Írta: Luperator
Luperator válaszolt a következő témában: Örömködő
Nem gondoltam volna, hogy ennyi összejöhet nekem vele. Vesztes csata, toptier, de nagyon jó volt. :)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja Luperator által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64354 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Örömködő
Ez a hajó ilyet is tud?

Nem égettek szét, nem torpedóztak szanaszét, és még csak nem is T8 csatában volt, mint amúgy rendesen.

Mondjuk, ez az egyetlen ilyen csatám vele.




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64355 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Örömködő
Tizedik csatára végre lett egy jó köröm Nevsky elvtárssal (IFHE nélkül próbálkozok).

A Colberttel és a Smolenskkel nyomtuk az aranyesőt, így végül vesztes állásból sikerült fordítani. :cheer:

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64356 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Örömködő
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64358 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Örömködő
Csak egy coopot mentem shimaval, mert kellett 100 base xp a daily missionhöz, wtf day



meg végre, az elmúlt 10-15 meccsben sikerült végre sebeznem, végén benéztem a shimat h merről fog jőni, 4km-ről küldött torpok között meg pont nem fértem el... ofc shimat a következő pillanatban egy nevsky kiszedte Xd (többi meccsen átlagban 0-2 torphitem volt, jó h mindenki arra fordul ami nem logikus)






Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64392 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Örömködő
Keményen meg kellett dolgozni ezért az eredményért.

Egyik el..baltázott T10 csata a sok közül. Alapvonalon áll a hordozóm és mellettem szambáznak a T10 csatahajók. Hát a jó édes...
Nagy kínkeservesen sikerült beindulni a dolgoknak.

Szeretem ezt a hordozót, csak piszokul ki van vele cseszve. Igaz, hogy tele van repülőkkel, de azok csak T7 repülők.
Hogy milyen érzés velük T10 csatába menni?

Keresni kell egy T7 cirkálót, szakaszba állni egy T10 hajóval, hogy biztosan berántson t10 csatába. Utána meg puttyogtatni kell vele az ellenfél hajóit.

Nem a hátsó sorban bujkálni, mert akkor sírás van meg baszogatás van. Menni kell előre. Kb 2 perc és elfogyott a cirkáló.

Na kb ennyire fasza menni a T7 rajokkal. Siker élmény alig, míg az ellenfél meg számolatlanul csapja le az égről a gépeimet. És örül, hogy ő a fasza gyerek.

E mellett a rakétásai harmat gyengék, a torpedói jók lennének, csak kitalálták rá ezt a baromi hosszú élesítési szakaszt. Csak a hülyék meg az AFK játékosok nem tudják kikerülni. A bombázói is nagyon haloványak. Keveset sebeznek és ritkán találnak.

Ezért is jó példa ez a csata. Rengeteg munkával sikerült csak eredményt elérni. Ja meg néhány gyenge játékosnak a túloldalon.



A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.448 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.