Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #64175 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Örömködő
Még az utolsó 13-ban is 2x15 1x25 végeredmény 845


static.wows-numbers.com/wows/552655768.png
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #64177 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Örömködő
Tényleg szóljon már valaki nem vagyok én ehhez szokva ! Szerintetek a Belfast a bal alsó sarokban????????? Ennek ellenére



Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #64181 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Örömködő
Szép volt jó volt kár hogy egyszeri alkalom ilyen napra még a legöregebb akkufurók sem emlékeznek :)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, SUNDI1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64189 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Örömködő

akkufuro írta: Rally döntsük már el végre nagyon szar vagyok vagy nem mindent UGYANÚGY CSINÁLOK mint pár hete amikor csuma piros voltam 35%os winnel?


Mert 14 csata az már referencia? :)
Nyílván fejlődsz is.
De nézd meg a 147 csatát is a képen.
Látod Uram , ezért baj, hogy 10-20 csatából vonnak le emberek következtetéseket.
Majd írj újjabb 14 csata után. ;)

De nyugodtan higgyétek, hogy rátok szállt a WG, ha ez megnyugtat. ;)

Én maradok, a rossz programozású random generátor és híguló játékosállomány tévhitemnél.

Béke!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Grievous, Mcarthur73, leopardusz, llw99, Jaszon, [DPH] Greendevil97

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64190 Írta: Toweliee
Toweliee válaszolt a következő témában: Örömködő
ez baromi nagy öngól. az látszik, h minnél többet játszol annál ................ (de ez nem a te hibád, ez szkript)

akkufuro írta: Rally döntsük már el végre nagyon szar vagyok vagy nem mindent UGYANÚGY CSINÁLOK mint pár hete amikor csuma piros voltam 35%os winnel?

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #64192 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Örömködő
Bocsi nálam még 47 % win az ezres PR és a 48 e sebzés ami 147 csata átlaga nem meríti ki a NAGYON SZR játékos fogalmát csak a nagyon nélküli szrt amit el is fogadok ,de lehet hogy ez a legnagyobb tévhitem. A twichet nézve a "céges" játékosok elég sűrűn produkálnak ennél rosszabb eredményeket is. Igen az egy két csata. Amúgy rájöttem nálam mi a probléma fő gyökere (azonkívül hogy rossz vagyok). A kezdeteknél elkövettem azt a hibát hogy gyorsan haladtam a tudás most sincs de akkor még tapasztalat sem volt. Az elején alapvető dolgokkal sem voltam tisztában és tényleg min sebzéssel és botrányos winnel nyomtam végig vagy 5000 csatát. Mivel (lehet hogy ismét tévedek) az info adatok kezdetek (játékba lépés) óta átlagot számolnak ,igy ennek a több ezer csatának az átlagán nagyon lassan lehet javítani. Hiába elfogadható az utolsó 1000 ha 8000-t kellene "feljavítani". Amúgy sem olyan látványos a javulás de az biztos hogy a winen (ami ugrál le fel de hosszú távon emelkedik) kívül lassan minden folyamatosan emelkedik.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja akkufuro által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.407 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.