Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 8 hónapja #60750 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Örömködő
a kövi 10-es

és megint kölcsön hajó
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #60757 Írta: Plehr
Plehr válaszolt a következő témában: Örömködő
Alakul a molekula. :)


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 8 hónapja #60760 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Örömködő
És megint egy sebzésrekord. Szerintem senki nem fázott az ellenfél oldalán...










Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja - 4 éve 8 hónapja #60761 Írta: dukeofyork
dukeofyork válaszolt a következő témában: Örömködő
Szasztok! Átadom ingyen wows´account-mat. Missouri,Duca d Aosta,Duke of York, Warspite,Shima 19-es kapitány,Yugumo 19,Buffalo 19,Missouri 19, Kagero 19,Akatzuki 19,Jean Bart,Des Moines,Benson,Fletcher etc. A chat-röl le vagyok tiltva. Akit érdekel just for fun jelentkezzen! Megadom az account nevét+ E-Mail-t, jelszót aztán kérem változtassa meg az új tulajdonos a belépési adatokat! Elég volt,most már szeretnék egy kicsit mást játszani.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 8 hónapja dukeofyork által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Vascsotany

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 8 hónapja - 4 éve 8 hónapja #60767 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Örömködő
Ne hamarkodd el, szüneteltesd inkább pár hónapig! Aztán ha még akkor is szabadulni akarsz tőle, inkább dobd fel az epicnpc.com-ra. Valószínűleg egy csomó időt beleöltél hogy felhúzd az ACC-ot a jelenlegi állapotára, legalább legyen belőle hasznod. Hidd el van értelme, amit leírtál aza alapján simán 2-300 USD-ért elmenne...

dukeofyork írta: Szasztok! Átadom ingyen wows´account-mat. Missouri,Duca d Aosta,Duke of York, Warspite,Shima 19-es kapitány,Yugumo 19,Buffalo 19,Missouri 19, Kagero 19,Akatzuki 19,Jean Bart,Des Moines,Benson,Fletcher etc. A chat-röl le vagyok tiltva. Akit érdekel just for fun jelentkezzen! Megadom az account nevét+ E-Mail-t, jelszót aztán kérem változtassa meg az új tulajdonos a belépési adatokat! Elég volt,most már szeretnék egy kicsit mást játszani.

Utolsó szerkesztés: 4 éve 8 hónapja tmage által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #60771 Írta: dukeofyork
dukeofyork válaszolt a következő témában: Örömködő
Kösz! Szuperrendes vagy,mint a játékosok 99%-a,a tököm tele van az egésszel.Rengeteg idöt és energiát fektettem a játékba, szerintem csalás az egész és maffiaszerü fehérorosz bünözök állnak a háttérben,nyugati cimboráikkal egyetemben. Ez a véleményem. Egy német kommentelö írta le frappánsan: Azt,hogy pénzt lopnak tölem elviselem: De azt, hogy ÉLETIDÖT azt nem.Imádtam a játékot,de brutálisan csalnak. A Magyar zseniális Battlestation Midway-t koppintják a ruszkik,meg a Pacific-et,csak éppen nincs bennük semmi morál,szart Sem ér hiába van 10 hajóm 19-es kapitánnyal,egy céljuk van,ha nem fizetek,lealáznak örömmel,mint a szadisták.Befejeztem és a ruszkik akik Cipruson ezt a pénzmosodát felügyelik rongy emberek és börtönbe valók.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.363 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.