Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
5 éve 3 hónapja #57323 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Örömködő
Itt a replay. Visszanéztem. Hát, ebben semmi nagyszerű dolog nem volt, csak szerencse.

Melléklet:

Fájlnév: 20190123_1...wsreplay
Fájlméret:4,059 KB
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57324 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Örömködő
Hadműveleti jelentés

Kalandozás hadművelet Germániai felvonás

A 3. csatacsoport (zászlóshajó Friedrich der Grossse) kifutott egy Abyssal konvoj elfogására, mely fontos utánpótlást szállított a harcoló csapatoknak. Több napi kutatás során a konvojt nem találták meg. 8 nappal az akció megkezdését követően a 3. csatacsoport egyik kísérőhajója az Admiral Hipper vészjelzést fogott az egyesített armada, egy közelben lévő egységétől, mely éppen támadás alatt állt. 9 óra elteltével egy, a Tirpitz fedélzetéről felszálló felderítő repülőgép megtalálta a segítségre szoruló két hajóból álló köteléket, majd ezzel szinte egy időben a Bismarck gépe jelentette az ellenség helyzetét.

A 3. csatacsoport percekkel később megütközött a keresett konvojt kísérő egy csatahajóból, 3 cirkálóból és több rombolóból álló kötelékkel. A közel 1,5 órás csata után 4 sérült romboló és egy könnyűcirkáló visszavonult a többi hajó elsüllyedt. Az ütközetben részt vett a Germániából erősítésként küldött SMS Prinz Eitel Friedrich dreadnought típusú csatacirkáló és a Nürnberg könnyűcirkáló is.

A csatát követően felküldött felderítőgép hamar megtalálta a konvojt és a 3. csatacsoport elfogta azt. A 3. csatacsoport hazaérkezését követően megkezdődtek a javítási munkálatok és a két új egységet regisztráltuk a flotta állományába.




Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, llw99, SgtBala, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • obsidianriver
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 3 hónapja #57344 Írta: obsidianriver
obsidianriver válaszolt a következő témában: Örömködő
Leporoltam a Texast, sikerült lehozni a végén a meccset.
A PEF-el eddig ez a legjobb, de szerintem most jó darabig horgonyozni fog valahol. Nem szeretem, a sebessége, mozgékonysága kellemes, de a tökéletesen megbízhatatlan fegyverzet miatt hanyagolom. Inkább Warspite, ha már T6 BB prémium.



Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57347 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Örömködő
Tegnap gondoltam kihúzom a 8as amcsi CVt. Úgy saccoltam h kell majd hozza vagy 10 nyertes meccs a Rangerrel. Nos, akkor nekiláttam és mentem 10 nyertes meccset a Rangerrel.. :love: :woohoo: :P :silly: :silly: :lol: :lol:
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, Jaszon, obsidianriver

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57348 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Örömködő
Grat szép :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57411 Írta: SgtBala
SgtBala válaszolt a következő témában: Örömködő




Végre nem az én csapatomban voltak az érdekes egyedek. Rombi ül a füstben és akkor se mozdul amikor lövöm, majd a szurdok végén New Orleans tőlem 5 km-re előre-hátra pöfög full oldalt nekem. Ha nem látom el sem hiszem :)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja SgtBala által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.452 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.