Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
6 éve 3 hónapja #49964 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Örömködő

Tomc írta: IOWA -t eladtam jó borsos kreditért :)

Remélhetőleg montana kihúzása után/mellett..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49968 Írta: KimiFan
KimiFan válaszolt a következő témában: Örömködő
Valahogy sikerült elkapni a fonalat a legutóbbi csatában, pedig nem nekünk állt a zászló, a rombolónkat pillanatok alatt kapták le, mi egy Hippert szedtünk le.
Ellenfélnél 3 Tirpitz meg 1 Amagi, nálunk rajtam kívül 2 Bismark és 1 Amagi.

Aztán mielőtt kilőttek volna sikerült megfordítanom a csatát a két kill-el, amiből az egyik az ellenfél rombolója volt.


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49970 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Örömködő
Újrakezdtem a japán cirka ágat. Eddig passz, hogy mennyire fogom szeretni.
Az amcsi és német ág van meg t8-ig. Azokhoz fogom tudni hasonlitani.





Mire kell vigyázni velük kapcsolatban?
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49971 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Örömködő
Szokásos papírok, torpedók hátra fele tudnak csak indítani, lövegek lassan fordulnak, Myoukounál biztosan tudom, hogy a kormánylapátja elég érzékeny (majdnem meccsenként kilötték minimum egyszer), de előtte se utána valón nem tapasztaltam annyira gyakori lapátsérülést (Takao meg "prém", jó, legyen Arp miatt reward, de gondolom Atago is ilyen)
Amúgy kis lőtáv, kb amcsis
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49978 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Örömködő
Melyik hajó lehet megtartós?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49981 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Örömködő
Hm, jó kérdés, Zao biztosan mert t10 ugye :D Jó, normálisan válaszolva: nekem egyiknél se volt olyan érzésem, hogy ezt meg akarjam tartani. DE! :
-Furutaka azután kapott 2 erőteljes buffot, miután már Aoba/Myoukounál voltam
-Mogami azelőtt kapott nerfet, hogy elértem hozzá, és azután kapott buffot, hogy ibukinál voltam.
-Ibuki akkor kapott nem direkt nerfet, mikor a láthatatlanul való lövöldözést megszüntették (ekkor cseréltem a lőtáv növelő modult töltésgyorsítóra asszem)

Mogamit 155-össel jónak mondják, goyrsan fordulnak al övegek, ilt HE spam erősen ajánlott ilyenkor ugye (IFHE nem tudom kell-e, szakértő majd leírja).
Myoukounál nekem a kormánylapát miatt nem tartanám meg, last standdel nem lenne gond, de erre elpazarolni 2 skill pontot, mikor Mogaminak, Ibukinak ,Zaonak nem annyira érzékemy a lapátja?
Aoba és Furutaka között nagy különbség nincs, ez onnan ered, hogy Furutaka 3. és 4. hajója volt Aoba és Kinugasa, de ezeknek a hajóknak akkora szintű változást müveltek, hogy külön osztályba kerültek (Aoba-osztály, Furutaka osztály tagja Furutaka és Kako), Nagy különbség egyike a 6x1 löveg helyett 3x2 volt, ez végül Furutaka is megkapta, wowsban meg C testtel került be ami az én időmben nem volt, ez volt a 2. buffja. Többi változás nem tudom mi volt, mert ilyent nem tanultam meg nem is foglalkoztam vele, kantai collectionben meg nem túl jó ilyen szempontból :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.374 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.