Magyar klánok gyűjteménye

Több
5 éve 10 hónapja #53318 Írta: Roland
Roland válaszolt a következő témában: Magyar klánok gyűjteménye
de ha csak készülőben van akkor az nem kész ugye. igényt meg minek mérsz fel mikor nem kerül semmibe. meg kell csinálni és vagy használják vagy nem. de akkor majd törlöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53508 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Magyar klánok gyűjteménye
Na ezért nem lesz itt egy normális magyar összefogás, mert mindenki majd én, majd én, mert nem tök mindegy ki csinálja, csak legyen és használják, de nem . Amúgy a face-n mikor jött az egész ötlet egyik tag ( direkt nem írok nevet) csinált egyet, de az is nem jó, mert nem xy csinálta és majd ő csinál egyet . Szóval gyerekek semmi értelme így az egésznek . Itt mindenki dudás akar lenni egy csárdában, de ebben a felállásban ez nem fog műkődni. Azt a bizonyos kur..a nagy egot tessék már félre tenni .
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Rallyefan81, Jaszon, Roland

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53515 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Magyar klánok gyűjteménye

DragonZ írta: Na ezért nem lesz itt egy normális magyar összefogás, mert mindenki majd én, majd én, mert nem tök mindegy ki csinálja, csak legyen és használják, de nem . Amúgy a face-n mikor jött az egész ötlet egyik tag ( direkt nem írok nevet) csinált egyet, de az is nem jó, mert nem xy csinálta és majd ő csinál egyet . Szóval gyerekek semmi értelme így az egésznek . Itt mindenki dudás akar lenni egy csárdában, de ebben a felállásban ez nem fog műkődni. Azt a bizonyos kur..a nagy egot tessék már félre tenni .


Miről van szó? :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #53544 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Magyar klánok gyűjteménye
(TLDR- mániások kíméljenek!)

Egyet kell értsek az előző megnyilvánulásokkal... Viszont: azt látom hogy borzasztó nagy lehetőség (és szükség) van egy olyan platform létrehozásában, ahhol az összes magyar klán egymással közvetlen kapcsolatban tud lenni és egymást segíteni, gyakorlókat szervezni, taktikákat megvitatni. Ott kezd gond lenni ezzel, hogy ki csinálja meg , hol és hogyan... A felvetésem a következő: a discrod érdemben alkalmas arra, hogy szinte mindent, ami ezen a weboldalon fellelhető, "átvigyük" oda és még többet is tud: Egy helyen lenne külön örömködő, dühöngő, klánhirdetések, érdekes infók, frissítések, gyorskérdés chat csatornák, továbbá simán megoldható egy közös hangszoba valamint minden csatlakozó klánnak egyedi hangszoba amit használhatnak. Mivel akár 20-30 "csoportot is létre lehet ott hozni, csatlakozáskor mindenki beállíthatja az egyedi becenevét (pl [klántag] Játékosnév) és ez alapján a klántagokat külön csoport alá lehet tenni, és pl megadni nekik az egyedüli hozzáférést egy adott hangszobához. Így minden klánnak meglenne a saját szobája plusz a közös dolgokban is részt vehetnek. És hogy ki legyen az egész vezetése? Admin csoportba klánonként egy választott ember kerülhetne(vezetőségből), így biztosítva mindenkinek az érdekérvényesülést. Persze mindenkinek ajánlott vagy telefonra vagy gépre rátenni a discordot, mert böngészővel is megy, de ugy szerintem nem lehet ujra belépni a az előzméyneket törli valaki (ezt pontosan nem tudom)
Lényegében: lenne egy platform amin a teljes közösség fent van közvetlen kapcsolatban, egyszere használható kláncsatákhoz hangszobának, fényképegosztársa és beszélgetőszobának... Ez az én véleményem, nem kötelező egyetérteni.
U.I: amit kihagytam hogy a discrodon levő parancsokkal egyszerre lehet felhívni egy bejegyzésre a teljes tagállomány figyelmét vagy egy adott csoportét ( pl ha gyakorló lesz, akkor @csoportnév használatával az adott csoport látni fogja hogy egy fontos bejegyzés van nekik), továbbá e #csatornanév parancsal lehet átiránítani embereket a megfelelő csatornába ahol megtudhatják amit akarnak
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja [DPH] Greendevil97 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53549 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Magyar klánok gyűjteménye
Le vagy maradva. A discord már készül. Átvinni szerintem semmit sem kell azt szimplán meg kell hagyni Szakasz/gyakorló/cb dolgoknak. Minden más képkirakosgatásnak, híreknek, hirdetéseknek, dühöngök mert jön a fogam, dolgoknak stb stb itt van itt a wowsmp, prohardver, magyar facebook csoport. Azt a platformot ahol a klánok, magyarok kommunikálását, egymás segítését reméled ne rakd tele felesleges dolgokkal.

Én csináltam egyet még hetekkel ezelőtt beléptek oda pár klánból. Kérdeztem a chaten hogy megcsináljam-e a szobákat, hogy rendesen használni lehessen de nem érkezett rá válasz... Azóta már beszéltem catonaval aki azt mondta, hogy ledgeri akarja csinálni. Én töröltem az enyémet. Szóval ledgerit kérdezd hogy mikor készül el.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53552 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Magyar klánok gyűjteménye

bontottcsirke írta: Le vagy maradva. A discord már készül. Átvinni szerintem semmit sem kell azt szimplán meg kell hagyni Szakasz/gyakorló/cb dolgoknak. Minden más képkirakosgatásnak, híreknek, hirdetéseknek, dühöngök mert jön a fogam, dolgoknak stb stb itt van itt a wowsmp, prohardver, magyar facebook csoport. Azt a platformot ahol a klánok, magyarok kommunikálását, egymás segítését reméled ne rakd tele felesleges dolgokkal.

Én csináltam egyet még hetekkel ezelőtt beléptek oda pár klánból. Kérdeztem a chaten hogy megcsináljam-e a szobákat, hogy rendesen használni lehessen de nem érkezett rá válasz... Azóta már beszéltem catonaval aki azt mondta, hogy ledgeri akarja csinálni. Én töröltem az enyémet. Szóval ledgerit kérdezd hogy mikor készül el.


átvitel alatt csak annyit értettem hogy hasonló topikok létrehozása, mint amik itt vannak. Nem sietek sehova, csak a "folyamatban van" annyira nem látszódott az itteni hozzászólásokból... ezért írtam

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.235 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.