Klán: [WOWS] - Az oldal klánja

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #44391 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Klán: [WOWS] - Az oldal klánja

Drogon_Rider írta: Sziasztok! ..

Storm írta: Egyet értek.


Igazatok van! Csak nulladik napon nem lehet látni, hogy ki hogy fog teljesíteni. A szabályok képlékenyek, szigorthatóak- most különösen az olajosra gondolok... (vagy az intervallum vagy a mennyiség is módosítható, és nem csak ennél.)
Gondoltam, hogy biztos minden tag tud az eventről és biztos első nap nyomja, aztán látjuk a beszerzők létszámát.
A másik, hogy az a 3 % talán többet mond, ha azt mondom, első könténerig 120, másodikig 375, harmadikig, 1125 XP-t ad. Mindenki tudja, hogy meddig szokott eljutni, de tényleg megéri ez? 10 % már egy csatát jelentene már a másodiknál... De még úgy is a jövő zenéje.
(újabbaknak mondom, hogy a WOWS szabályokat én találtam ki, mert ha visszaolvasnak láthatják, ez egy alap, bevált módszer, mert elkezdtek beállni az emberkék 0 csatával, viszont mások meg jöttek volna, mint ahogy mindig is lesz, viszont csak azt mondani, hogy józsi igen, zoli nem nem lenne fair..., de lehet tenni javaslatokat, szivesen beépítem, fejlesztem, azt ami van, ha kell!)

Meg hát ott van, amit nem láttok: kb 20-an jelenkeztek patch óta, amiből 10-11 meg felet volna a jelenlegi szabályoknak. Ezen is lehet szűkíteni, de erre tényleg azt mondom, hogy az aktívaknak adjuk meg a döntés-jogot, szóval majd kitaláljuk.

Egyszóval: a körülmények változtak, alkalmazkodni kell!
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Storm, Drogon_Rider

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #44456 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Klán: [WOWS] - Az oldal klánja
Hát... én mondjuk semmit nem tudok.. hol van valami leírás?

Update:
Megnéztem a videót. Minden világos :) Rá kell szoknom, hogy nézegessem.. a fekete ruha után már a rajongást is értem :D
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja Get200 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri, Drogon_Rider

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 2 hónapja #44633 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Klán: [WOWS] - Az oldal klánja
"like", ha jönnél klán-csatázni (WOWS tagok felmérő, szóval csak ők lesznek figyelve)

Voltak like-ok, időbéli irrelevancia miatt törölve.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44636 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Klán: [WOWS] - Az oldal klánja
Hát a CW-hez szerintem komolyabbra kellene venni a bejutás feltételeit. Vagy kiválogatjuk a keménymagot.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44637 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Klán: [WOWS] - Az oldal klánja
Erre van a fórum!
Ha valaki ingame jelentkezik akkor ami látható: Csaták száma, Winrate, XP/cs, Sebzés/cs, Ölés/csata.
Anélkül hogy bármi mást csinálnánk csak ennyi látszik... De látható az acc, ha nyilvános a jelentkező profilja (eddigi 200+ nap alatt csak 1 valaki volt inkodnitóban, szóval ez nem probléma). Szóval szárhető...

Várom a javaslatokat, de azt mondom ennél is, várjuk meg hogyan alakul az első és lehet abból építkezni. Persze azért jó ha van kivel :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #44673 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Klán: [WOWS] - Az oldal klánja
Az elsőt mindenképp meg kell várni, mert rengeteg olyan ember lesz, aki most játszik majd először tier10-ben.
A szűréssel kapcsolatban én arra gondoltam, hogy pl. a wows-numbers oldalon belövünk egy fix pr értéket, ami alá nem engedünk. A 45%-os winrate-et pedig felvinni minimum 50-re.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja Storm által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.297 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.