Klán: [DPH] - Deadpool_Hun

Több
7 éve 1 hete #38184 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
Néhány további adat.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #38510 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
Tisztelt Kapitányok!

Új adatokat találtam a klánokról. Az EU szerveren bejegyzett és listázott 264 db klánból csak a tagok teljesítményét figyelembe véve a 173. helyen állunk. Nem tudom, hogy ez jó-e, vagy nem. Eddig nem csináltunk még semmit, tehát csak az egyéni teljesítmények alapján állt össze a lista. Az általam ismert egyik magyar klán a 36. helyen szerepel, így van hova fejlődni. Amit furcsának találtam a listát végig olvasva, csak 4 magyar klánt találtam. Most két eset lehetséges:
1. Csak ennyit listáztak
2. Nincs több magyar klán

Nem hiszem el, hogy ne lenne több magyar klán. Ha van, akkor hol vannak? Jelenleg az angol nyelven regisztráltakat néztem, miután magyar nyelv még nincs. Már csak a fórumon több klán van itt, mint a listában. Most akkor hogy is van ez?

UI: a listát 1 órát hagytam, folyamatosan frissült, tehát működik.
UI_2: Tovább nézegettem a klánokat és nagyon elcsodálkoztam, hogy a RU szerveren 21 klán regisztrált, az NA szerveren pedig 165. Az ázsiait nem néztem. Szóval az Eu szerver tartja el a WG hajós részét. ez biztos már számomra.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja jkova62 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38517 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
Először is ez inkább közös érdek, infó, így a klános beszélgetőbe illene passzítani, legközelebb azért gondold át, és ezt mind modi mondom (nem erőfikoktatás, csak fórumrendbetevői poszt..)

Második, hogy képet külön is csatolhatsz nem kell doksiba rakni (fenti minőségben szintén.)

3. mi alapján kerested és találtad a magyar klánokat? De pl egy nationeolity rublika tényleg jól jönne, amit ki lehet pipálni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38575 Írta: Peter82
Peter82 válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
sziasztok. csak annyit szeretnék mondani hogy vasárnapra lezsiroztam egy gyakorlot egy klannal. reszleteket csatak elot beszeljuk meg. annyit tudok hogy valoszinuleg nem lesz CV nekik. akki tud az legyen fen 7oratol vasarnap

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #38577 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)

Peter82 írta: sziasztok. csak annyit szeretnék mondani hogy vasárnapra lezsiroztam egy gyakorlot egy klannal. reszleteket csatak elot beszeljuk meg. annyit tudok hogy valoszinuleg nem lesz CV nekik. akki tud az legyen fen 7oratol vasarnap


Tisztelt Kapitányok!

Kérünk minden T.Kapitányt, hogy úgy szervezzenek le bármilyen csatát, hogy a szervezés megkezdése előtt értesítik a vezetőséget és megbízást kap a további szervezésre.
Vasárnaponként gyakorló, nem ez a gond, hanem az, hogy más klánnal is ilyenkor szoktunk gyakorlózni, ezt ugye most le kell mondani. A részletekről annyit tudni kellene legalább, hogy milyen hajókról lenne szó és mennyiről.
Szóval akkor vasárnap csata valakikkel valamivel. Rendben.

Ui: az, hogy nem tudok róla az nem jelent semmit, ha más már tud róla az már valami.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja jkova62 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38592 Írta: Peter82
Peter82 válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
eloszor is a diplomacia nem az erossegem.
masodszor t8 ban fogunk csatazni, de nem igazan ertem miert kell eszt elore tudni.
harmadszor a letszam kerdese nem lenyeges mert hiabba beszelnem meg hogy pl. 10 vs 10 ha mi nem leszunk csak 6an fen vasarnap ami nem kizart.
negyedszer Puma aszt mondta nekem szerdan hogy vasarnapra mar 2 klannal van megbeszelve gyakorlojuk.
otodszor. nem egeszen ertem hogy minek kell ezt elotte vezetoseggel megbeszelni amikor en is vezetosegg tag vagyok tudtommal es mar nagyon sokszor volt rola szo es beszeltuk hogy jo lenne mas klanokkal is gyakorlozni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.249 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.