Klán: [HNF] - Hungarian Naval Force

Több
7 éve 2 hónapja #34665 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Klán: Hungarian Naval Force
Biga most létszám stop van minden tekintetben. Sok sikert az albi találáshoz , várunk ;)
Téma zárolva.
Több
7 éve 3 hete #37329 Írta: Flaged
Flaged válaszolt a következő témában: Klán: Hungarian Naval Force
Üdv.Kapitányok!
Mostanában hanyagolom ezt a fos játékot.A legutóbbi húzását a wg-nek nem tudom lenyelni.18 csatából zsinorban 16 bukó volt.Úgy gondolom majd 3500 csatával a hátam mögött nem érdemeltem ezt ki,hogy ennyiszer egymás után a lámák közé tesz az mm.Bármivel mentem,bármit csináltam tökmindegy volt.Ha csatahajóval játszottam 10km-re nem tudtam eltalálni egy böszme nagy t8-as csatahajót a Bismarck-al.Ha ca-ra löttem szinte semmi sebzés és kb 5 perc alatt szénné égettek.Ha ca-val vagy dd-vel mentem akkor legtöbbször az első szalvoval lebontott egy csatahajó és mentem a víz alá.
Ezért úgy döntöttem,hogy kilépek a klánból.Nem akarom foglalni a helyet.A war thunderben több örömömet lelem,mint ebben a hányadékban.
Megtiszteltetés volt veletek egy klánban hajókázni!
További sok sikert!
Sziasztok!
Téma zárolva.
Több
7 éve 3 hete #37331 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Klán: Hungarian Naval Force
Sok sikert ! ;) :)
Téma zárolva.
Több
6 éve 8 hónapja #41895 Írta: Palee1987
Palee1987 válaszolt a következő témában: Klán: Hungarian Naval Force
Üdv Leendő Klántagok!

A klánba jelenleg aktív tagfelvétel van.

Főbb követelmények :

- 1500 csata minimum
- ts használata ( a csak hallgatok nem elég )
- tier 8as hajó

A klánban a hangulat jó , sokat lehet szakaszban menni , együtt szidni a wg-t vagy egymást segítve húzni a hajókat . Rendszeresek a gyakorló csaták egymás vagy más klánok ellen.
Mivel a klánunk komolyan gondolja a játékot, ezért "a néha csapatok egy kanyart " vagy a havi 1 szer "felnézek mi a helyzet ?" tagokat kérnénk ne is jelentkezzenek ,mert 1 hónap után automatikusan szabadon bocsátjuk .

Ha felkeltettük az érdeklődésed jelentkezz bátran , este valamelyik vezetőségi tagot 100% ban elérni ( vagy mindet)

Üdv a HNF
Téma zárolva.
Több
6 éve 8 hónapja #41934 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Klán: Hungarian Naval Force
Én visszatérnék fél év kihagyás után, ha van hely.
Téma zárolva.
Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #41939 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Klán: Hungarian Naval Force
Törölve.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja PzPuma által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.259 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.