Klános Beszélgető

Több
7 éve 4 hónapja #30043 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Nagy klán topik

PzPuma írta:

PzPuma írta: Az általam reggelt viszont sajnos nem került be, valószínűleg már későn kértem... sry !

Javítom az írásom mert megkaptam a klánt egy hete (de csak most vettem észre) :lol:
Bár még nincs kampány stb de aki gondolja beveszem a WOWSH (WoWsHU) klánba (nem jutott jobb név az eszembe :) )gondolom azért még a béta időszakban is csak kirukkol valamivel a WG.


Tenyleg Puma, a klanunknak van TS cime? Adhatnal egyet. Ha nincs, nezhetek egyet magunknak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30052 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Nagy klán topik

ledgeri írta: Az még a béta része... a privát az nem...


Megnyugtatlak a privátban is eltűnnek az üzenetek

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30057 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Nagy klán topik
Tudom, de szerinted melyiket látom jobban, belépéskor:
-egy béta rendszerben lévő groupchat, amibe x ember fejenként y mennyiségű üzenetet ír, ami lehet, hogy visszaolvasásra limitált (pl 100 beírás), ami eltűnhet.
-egy ember-írembernek, már nem béta rendszerben, ami eltűnhet?

Arról nem is beszélve, hogy ha benne lennék a FB csoportban, akkor talán látnál ott, vagy egy ottani hozzászólás, hogy "akit érint lájkolja, hogy látta"-szűrésből kiderülhetne...
Vagy azt, hogy ide is bekerülhetett volna egy hsz formájában futólag említsem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30065 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Nagy klán topik

ledgeri írta: Tudom, de szerinted melyiket látom jobban, belépéskor:
-egy béta rendszerben lévő groupchat, amibe x ember fejenként y mennyiségű üzenetet ír, ami lehet, hogy visszaolvasásra limitált (pl 100 beírás), ami eltűnhet.
-egy ember-írembernek, már nem béta rendszerben, ami eltűnhet?

Arról nem is beszélve, hogy ha benne lennék a FB csoportban, akkor talán látnál ott, vagy egy ottani hozzászólás, hogy "akit érint lájkolja, hogy látta"-szűrésből kiderülhetne...
Vagy azt, hogy ide is bekerülhetett volna egy hsz formájában futólag említsem...


Sztem nem tartozik a forumra, hogy mi történik a klán magánéletével, így nem szándékoztam kiírni, de ha aktív lennél a játékban már rég írtam volna, más is volt aki nem volt benne a csoportban, pont ezért nem linkeltem, mert homályos volt a jövő, akkor meg minek, ha úgyse használjuk utána?! Szerintem ez érthető, de te lovagolsz itt ezen már 2 napja. Senki se felejtett el, csak te is bétateszten vagy, mert szökőévente látlak bent. Itt a forumon aktív vagy, de nem azt teszteljük. A bétagroup meg a rendes chat között meg semmi különbség sincs ezt te is tudod, csak még mindig ezen lovagolsz. Szar mind2. a chat is bétában van nem csak a klánfunkció. Ettől függetlenül még mindig várom,hogy online legyél és akkor majd leírom, hogy mik a teendők, érdekel-e vagy sem. (másnak is le tudtam írni aki nem volt a csoportban, nem veled "kivételeztek") Bocsi, ha hosszú volt, remélem így minden érthető már, ha van kérdésed akkor írj rám a chaten, remélem megkapom :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #30066 Írta: Fujipapa
Fujipapa válaszolt a következő témában: Nagy klán topik
Ez a klán dolog kezd már most elég rendesen szétcsúszni! :sick:

Valahogy ezt összegszedetebbé kellene tenni, mert igen sokan szeretnének egy jó közösséghez tartozni! Ez remekül látszik az oldal statjából is!


ui: Vannak olyan játékosok is akik pl: nem használják a Facebook-ot és nem is szeretnék! Köztük vagyok Én is. Még is jó lenne egy klánhoz tartozni.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Fujipapa által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30071 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Nagy klán topik
Fentieket megjegyeztem, minden aspektus szerint!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Nik0nosz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.231 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.